برند شخصی موثر باید چه عناصر کلیدی داشته باشد؟

عنصر کلیدی یک برند شخصی موثر

برند شخصی موثر باید بر اساس بسیاری از عناصر مهم انجام شود تا بتونه شرکت شما را به طور کامل و تاثیر گذار به افراد معرفی کند. توجه داشته باشید که این امر در مورد انجام کاری جدید برای ایجاد یک تصویر برای تبلیغ نیست. بلکه در مورد آگاهی دادن در مورد آنچه شما به طور طبیعی انجام می دهید می باشد، زیرا کسب و کار شما با آن سازگار و قابل رویت تر است.

۷ عنصر کلیدی یک برند شخصی موثر

ساختن یک کسب و کار کار آسانی نیست. موفقیت از کار فشرده ، سخت و یادگیر های بسیاری بدست می آید. هر کارآفرینی به شما خواهد گفت که مهم است کاری را که انجام می دهید دوست داشته باشید، شور و اشتیاق خود را تقویت کنید، سخت کار کنید و مهم تر از آن هرگز برند شخصی خود را متوقف نکنید.

مردم دوست دارند با فردی مثل شما که یک برند شخصی معتبر و با اصالت دارد کار کنند، نه با فردی که شرکتی بی اعتبار دارد.

ساخت برند
ساخت برند

نظرسنجی های گذشته نشان داده اند که اعتماد به برندها و شرکت ها در سال های اخیر کاهش یافته است و ۸۴ درصد از نسل هزاره جدید به تبلیغات سنتی اعتماد ندارند، بنابراین مهم تر از همیشه ایجاد یک برند شخصی موثر است که ارتباط قوی با مخاطب هدف شما ایجاد کند. موثرترین برند های شخصی در اطراف این هفت عنصر کلیدی که توسط کاریزما برای شما آماده شده است ساخته شده اند:

۱٫ اولین عنصر برند شخصی موثر، اصالت می باشد

اصالت را نمی توان خرید و یا با چیزی دیگر ایجاد کرد. واقعی بودن برند شخصی موثر شما زمانی اتفاق می افتد که کلمات و اعمال با هم تراز شوند. شما به طور فعال خود را به عنوان فردی “قابل اعتماد ” تبلیغ نمی کنید، زیرا به سادگی معتبر هستید. یا، اینکه نیستید!؟

زمانی که کسی به سمت شما آمد، شما سعی نمی کنید که کارت پول او بدون متوجه شدن در جیب خودتان بگذارید. در عوض، واقعا سعی کنید به مخاطبین خود کمک کنید. هنگامی که شما دروغ نگفته و به وعده های خودتان عمل کنید، و در عوض آن چیزی نخواهید، شما به همان اندازه واقعی و قابل اعتماد دیده می شوید.

اگر قصد دارید نام تجاری و کسب و کارتان را رشد دهید، احترام لازم است.

۲٫ هماهنگی و سازگاری پکیچ

رشد برند شما به تدریج حضور شما را در تعدادی از شبکه های بازاریابی و شبکه های اجتماعی افزایش خواهد داد. همان طور که پروفایل های اجتماعی خود را ایجاد و بهینه می کنید، شما می خواهید ثبات را در نحوه ارائه برند شخصی خود حفظ کنید. نه تنها شما می خواهید این کار را برای مردم آسان کنید تا شما را شناسایی کنند، بلکه این شانس خوبی است که شما به افراد دیگری برسید که نام شما را به اشتراک بگذارند.

یک تصویر ثابت می تواند به جلوگیری از سردرگمی کمک کند. شما می توانید با هر ترکیبی از موارد زیر این کار را انجام دهید:

  • به طور مداوم از یک لوگو که به دور اسم شما طراحی شده استفاده کنید
  • تصویر پروفایل مشابه در همه کانالها
  • تصاویر پس زمینه و پوشش یکدست در سراسر کانال های اجتماعی استفاده شود.
  • استفاده ازطرح های رنگی خاص در رسانه ها ، تبلیغات اجتماعی و…
  • لباس یا سبک لباس یک سان (مثل استیو جابز و مارک زوکربرگ).

برای داشتن برند شخصی موثر، به خاطر داشته باشید که باید در نحوه برقراری ارتباط و استفاده از وب سایت های ارتباط جمعی، ثابت قدم باشید. این به معنی ارسال منظم و حفظ شخصیت سازگار است. این بخشی از نحوه بسته بندی شما و ارائه نام تجاری تان است.

۳٫ داستان شما جهت ساخت برند شخصی موثر

داستان شما می تواند جز قدرتمندی از اصول برندسازی شخصی شما باشد. همه یک داستان خوب را دوست دارند. این یکی از دلایلی است که داستان سرایی سنتی بسیار موثر است. زیرا یک ارتباط عاطفی و انسانی ایجاد می کند. یک داستان عالی به مردم می گوید که شما چه کسی هستید و برای چه به جایی رسیده اید که امروز هستید. سفر شما از هیچی به عظمت رسیده است.

برند شخصی موثر
برند شخصی موثر

۴٫ تخصص

تبلیغات برند شما و بیان ارزش باعث می شود مردم توجه کنند، اما این تخصص شما است که آن ها را وادار به پیروی از شما می کند. موفق ترین نفوذ کنندگان توجه خود را در یک صنعت خاص یا حاشیه ای متمرکز می کنند. در این زمینه، آن ها تخصص خود را از طریق بازاریابی محتوی، سخنرانی عمومی، مصاحبه ها، و تعامل مستقیم به نمایش می گذارند.

خودتان را به عنوان یک متخصص در موقعیت خود قرار دهید:

  • توسعه یک وبلاگ و ایجاد محتوا با ارزش بالا
  • قابلیت ارسال های معتبر در وب سایت توسط مهمان
  • پاسخ دادن به سوالات در سایت های اجتماعی
  • مشارکت در بحث های کانال های اجتماعی و گروه ها چون فیسبوک ، لینکدین و …
  • پشتیبانی از محتوا و ارائه مشاوره تخصصی به مشتریان خود.

۵٫ قابل دیده شدن برای برند شخصی موثر

رشد هر برند شخصی موثر، باید برای مخاطب مشخص شود. این به آن معنی است که شما باید به طور فعال در تبلیغات خود و بازاریابی برند شخصی در وب باشید. بسیاری از راهنمایی هایی که در بالا برای به اشتراک گذاشتن تخصص ارائه شده است نیز به افزایش دید شما در برند کمک می کنند. نکته این است که فعال شوید و ثابت بمانید. اگر به طور فعال و به طور طبیعی خود را از طریق بازاریابی محتوی، تعامل اجتماعی، مصاحبه و مشارکت در جامعه تبلیغ کنید، تبلیغ پولی برای شما ضروری نخواهد بود.

۶٫ ارزش پیشنهاد. برای برند شخصی موثر

یک جز کلیدی برای ایجاد یک برند شخصی موثر دانستن آن چیزی است که شما باید به مخاطبین خود ارائه دهید. دقیقا چه چیزی را برای زمان و توجه شان به آن ها می دهید؟ اگر می‌خواهید منابع را برای نکته‌های بازاریابی، مشاوره رشد، یا متخصص در زمینه کارایی عملیاتی ارائه کنید، باید بتوانید آن را به وضوح به مخاطبین خود منتقل کنید.

آن را با یک جمله تاثیر گذار کنید که بتوانید از آن استفاده کنید. اگر کسی از شما بخواهد که خودتان را توصیف کنید، شما طلایی هستید.

برند
برند

۷٫ ارتباطات.

شما فقط از نظر افرادی که شما را می شناسند خوب هستید. ارتباطات بخش مهمی از ساخت برند شخصی موثر شما هستند. ارتباطات نه تنها شما را با دیگران آشنا می کند، بلکه شبکه شما را گسترس می دهد. آن ها یک لیست رو به رشد از نظرات ارائه خواهند داد که مستقیما با شخصیت های شما صحبت می کنند.

نظرات مشتریان و بررسی یکی از قوی‌ترین سیگنال‌های اعتماد است و زمانی که مخاطبین شما در حال بررسی کسب و کار شما هستند بسیار ارزشمند خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =