بیمه تمام عمر

در این نوع بیمه ،شرکت بیمه متعهد می شود در صورت فوت بیمه شده در هر زمان سرمایه مندرج در بیمه نامه را به استفاده کنندگان یا وراث قانونی بپردازد. مدت این بیمه نامه نا محدود بوده ،بیمه گر در ازای دریافت حق بیمه برای مدت محدود ۱۵،۱۰،۵ سال، به طور مادام العمر متعهد می شود که هر زمان و به هر علت بیمه شده فوت نماید به تعهدات خود عمل  نماید، سن ورود به این بیمه نامه از بدو تولد و سن سررسید ۱۰۶ سال می باشد.

پوشش های تکمیلی بیمه تمام عمر:

۱- فوت بر اثر حادثه :

در صورتی که این پوشش انتخاب شده باشد و بیمه شده بر اثر حادثه فوت شود ، علاوه بر اینکه بازماندگان کل سرمایه فوت را دریافت میکنند ، سرمایه این پوشش را نیز دریافت می کنند. حداقل سن ورود از بدو تولد و سن سررسید ۷۵ سال می باشد. اما توجه داشته باشید حداکثر سن برای دریافت این پوشش ۷۴ می باشد یعنی فرد ۷۴ ساله میتواند یکسال تحت این پوشش باشد.
سرمایه پوشش: ۱ تا ۳ برابر سرمایه فوت

۲- معافیت از پرداخت حق بیمه :

درصورت از کار افتادگی کامل و دائم بیمه شده ، قبل از سن ۶۵ سالگی ، بیمه شده از پرداخت حق بیمه برای باقی مانده مدت بیمه معاف خواهد شد و مبلغ آن بستگی به میزان حق بیمه دارد. حداقل سن ورود ۱۸ سال و حداکثر سن ورود ۶۰ سال می باشد. سن سررسید ۶۵ سال می باشد. یعنی اگر فرد ۶۱ ساله باشد این پوشش به او تعلق نمیگیرد و اگر ۶۰ ساله باشد تنها ۵ سال دارای این پوشش می باشد. در صورت از کار افتادگی کامل و دائم بیمه شده، تنها پوشش اصلی فوت عادی و بخش سرمایه گذاری بیمه نامه شامل پوشش معافیت خواهد شد و اگر تمایل داشته باشند پوشش های اضافی برقرار باشد هزینه آن به عهده خود بیمه گذار است.

۳- نقص عضو و ازکارافتادگی ناشی از حادثه یا بیماری :

منظور از نقص عضو یا ازکارافتادگی دائم (کلی یا جزیی) قطع، تغییر شکل و یا از دست دادن توانایی انجام کار عضوی از اعضای بدن است که به علت حادثه تحت پوشش بیمه نامه به وجود آید و حداکثر تا دو سال بعد از وقوع حادثه، بروز نماید و وضعیت دائم و قطعی داشته باشد. حادثه موضوع این بیمه، هر واقعه ناگهانی ناشی از عامل خارجی است که بدون قصد و اراده بیمه شده در مدت بیمه رخ دهد و منجر به جرح، نقص عضو، از کارافتادگی و یا فوت بیمه شده گردد. حداقل سن ورود از بدو تولد و سن سررسید ۷۵ سال می باشد. اما توجه داشته باشید حداکثر سن برای دریافت این پوشش ۷۴ می باشد یعنی فرد ۷۴ ساله میتواند یکسال تحت این پوشش باشد. این پوشش می تواند ۱۵۰،۱۰۰،۵۰ یا ۲۰۰ درصد سرمایه فوت باشد.
نکته: این پوشش تنها زمانی قابل ارائه است که پوشش فوت ناشی از حادثه انتخاب شده باشد.

مزایای مالی:
*امکان دریافت وام
*دارای ارزش بازخریدی
*در صورت حیات تا اتمام دوره پرداخت مبلغی معادل سرمایه فوت
*امکان مخفف کردن بیمه نامه در میان دوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =