توصیه های اصلی بازاریابی چند سطحی

توصیه های اصلی بازاریابی چند سطحی

رازهای متخصصین بازاریابی چندسطحی را بیاموزید تا بتوانید پا جای پای آن ها بگذارید .

بازاریابی چندسطحی شگفت انگیز است . طی بیش از سی سال کار کردنم ، تنها شکل تجارتیست که یافتم و یک زمین بازی هموار در اختیار میگذارد . به این معنی که ، هر کسی میتواند در این صنعت موفق شود . وبهترین قسمتش این است که دیگران از قبل مسیر را به سمت موفقیت نشانه گذاری کرده اند ، بنابراین شما تنها بایستی به آنچه آنها انجام دادند نگاه کرده و آن را دنبال کنید . نکاتی وجود دارد که شما بارها وبارها دوباره به عنوان اصول موفقیت در بازاریابی چندسطحی  خواهید شنید . پنج مورد برتر اینجاست :

 1. آموزش پذیرباشید.

   بازاریابی چند سطحی تجارت نسخه برداری و تکرار است . آن هایی که قبلاٌ موفق بوده اند رازهایشان در مورد موفقیت را درمیان خواهند گذاشت ، و همه ی آنچه شما بایستی انجام دهید گوش کردن و سپس انجام آنچه که به شما می گویند است. متأسفانه ، من در ابتدا چندان آموزش پذیرنبودم . در دادوستد سنتی موفّق بودم و حدس زدم میتوانم همان کار را انجام دهم و در بازاریابی شبکه ای موفّق باشم . پسر، من اشتباه می کردم ! چرا که به پیشکسوتان بالاترازخودم گوش فرا نمیدادم ، در ابتدا هیچ پولی بدست نیاوردم .بازاریابان چند سطحی موفّقی آنجا بوده اند ، آن را انجام داده اند — وبرای اثباتش چک حقوق داشتند– پس آموزش پذیرباشید ، و موفقیت آن ها را تکرار کنید.

 1. رویاها ، مقاصد و اهداف تان را پرورش دهید.

  تحقیقات نشان داده اند که عده بسیار کمی از مردم رویاها و اهداف مکتوب دارند ، در عین حال آن هایی که دارند سطوح بالایی از موفقیت را کسب می کنند. نخست رویایتان را مشخص کنید. به عنوان مثال خودتان ، اگر پول و زمان مانع نبودند، زندگی شما چگونه بنظر می رسید ؟ خانه رویایی تان را با جزییات فراوان توصیف کنید. همچنین ، تصویری ذهنی از ماشین های رویایی تان ، تعطیلات ، کمد لباس ، سبک زندگی و غیره تهیه کنید .

از آن رویاها، مقصدتان را پرورش دهید. رویا تصویر بزرگ است ، و مقاصد قدم هایی هستند که شما را به رویای تان می رسانند . برای مثال ، بگذارید بگوییم ماشین رویایی شما یک مرسدس اس ال ۶۵ با هزینه ی ۲۲۵٫۰۰۰ دلار و قسط ماهانه ای در حدود ۳٫۸۰۰ دلاراست. گام هایی که بایستی بردارید تا به این رویا دست یابید چه هستند ؟ افزایشی در حقوق تان ممکن است ضروری باشد ، پس مقصد شما می تواند افزایش حقوق ماهانه تان به ،بگذارید بگوییم ، ۱۰٫۰۰۰دلارباشد.

سپس، شما اهدافتان را به آرمانهایی با ابعاد کوچک تقسیم می کنید ( در مثال بالای ما ،این شامل چیزهایی می شود که برای افزایش درآمد ماهانه شما تا ۱۰٫۰۰۰ دلار ضروری خواهد بود) . هر روز، بایستی رویاها ، مقاصد و اهدافتان را برای تعیین فعالیت های روزانه تان مرور کنید .

 1. کار.  

  احتمالاٌ بازاریابی شبکه ای ازهر صنعت دیگری بیشتر میلیونر تولید کرده است ، و اگرچه هر کدام از این افراد تجارت شان را به وسیله شرکت های مختلف و با استفاده از روش های متفاوتی ایجاد کرده اند ، همه ی آن ها یک کار انجام دادند– کار. بازاریابی چندسطحی یک طرح سریع ثروتمند شو نیست ؛ شما فقط از راه کار سخت ثروتمند خواهید شد .

یکی از تفاوت های اساسی که میبینم  در افرادی که شکست خوردند در برابر آنهایی که موفق شدند سطح کار آن هاست . بیشتر افرادی که شکست خوردند با بازاریابی چندسطحی مانند یک سرگرمی رفتار کردند ، هر زمان که کمی اوقات فراغت داشتند کار کردند . پردرآمدترین کاسبان ، از سوی دیگر ، هرروز دادوستد شان را انجام دادند .

بگذارید بگوییم پس از ارزیابی دقیق برنامه تان ، شما تنها ده ساعت در هفته می توانید به تجارت تان اختصاص دهید . یک برنامه ریز روزانه بردارید و آن شکاف های زمانی موجود را طرح ریزی کنید. بخاطر داشته باشید ، بایگانی ، چک کردن ایمیل یا جستجو در اینترنت کار نیست . کار در بازاریابی چندسطحی جستجو، ارائه ، پیگیری ، ثبت نام اعضای پیوسته جدید ،آموزش و پشتیبانی است.

اگر به بازاریابی شبکه ای علاقمند هستید نگاهی به دوره آنلاین نتورکر ثروتمند بیندازید

نتورکر ثروتمند

در ابتدا ، شما بایستی نود درصد زمان تان را صرف جستجو، ارائه ، پیگیری و ثبت نام افراد جدید کنید . در حالی که شبکه  شما ساخته می شود ، می توانید زمان بیشتری را به آموزش و پشتیبانی اختصاص دهید. ولیکن هرگز، جستجو را متوقف نکنید ، که تجارت شما خواهد مرد.

 1. پیوسته سرسخت باشید.

  بیشتر بازاریابان شبکه ای خیلی زود تسلیم می شوند .آنها انتظار دارند که در ماه اول شان ۱۰٫۰۰۰ دلار بدست بیاورند ، و هنگامی که نمی توانند ، منصرف می شوند. ولیکن ساختن یک تجارت بازاریابی چندسطحی زمان میبرد. شما مجبور خواهید بود با افراد بسیاری تماس بگیرید ، ارائه های بسیاری انجام دهید و حجم بالایی ازعدم پذیرش را تحمل کنید . با این حال ، فردی که پیوسته سرسخت است موفق خواهد شد .

چنانچه سیستم موفقی را تکرار می کنید ، تنها چیزی که شما را از موفقیت جدا می کند زمان است. هنگامی که همه چیز ناامید کننده بنظر می رسند ، ادامه بدهید .یک تماس دیگر بگیرید . با یک نفر دیگرصحبت کنید . یک بار دیگر پیگیری کنید . اگر با شرکت درست باشید ، هیچ گاه نباید تسلیم شوید زیرا در نهایت شما موفق خواهید شد .

۵٫یک میلیون دوست پیدا کنید.  

نصیحتی که بیشترین تأثیر را در موفقیت من در بازاریابی شبکه ای داشت بیرون رفتن  با اندیشه ی دوست شدن با یک میلیون نفر بجای یک میلیون دلار بود . شما تنها در صورتی در بازاریابی شبکه ای موفق خواهید بود که به دیگران کمک کنید موفق شوند. پس بیرون بروید و تعدادی دوست  جدید که می توانید به ایشان  کمک کنید در تجارت تان موفق شوند بیابید . نیازها و خواسته های خودتان را فراموش کنید ، و به این دوستان بجای آن خدمت کنید. این مفهوم  “رهبری خدمتکار” نامیده می شود – شما با خدمت به کسانی که رهبری می کنید ، رهبری می کنید. هر چه دوستان بیشتری پیدا کرده و به ایشان خدمت کنید ، موفقیت تان در بازاریابی شبکه ای بیشترخواهد شد.

این پنج اصل موفقیت تنها شروع هستند . مطمعن هستم که پشتیبان و پیشکسوتان بالاتراز شما لیست خودشان را دارند ، پس مطمعن شوید که از آنان چگونگی موفق شدن شان را پرسیدید . و در آخر، این را درک کنید : داشتن این دانش  یک موضوع است –  و انجام واقعی آنچه که آموخته اید یک موضوع کاملاٌ متفاوت است . پس اهل عمل باشید ، و تجارت و درآمدتان را سربه فلک کشیده تماشا کنید .

منبع : تدبیر فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =