حقوقی که سزاوارش هستید را دریافت کنید

دریافت حقوقی که سزاوارش هستید

شغل یکی از دغدغه های افراد جهان می باشد و هر یک می خواهند به نحوی بهترین شغلی را چه از لحاظ آزاد و چه استخدامی دولتی برای خود داشته باشند. اما شما برای چه چیزی به دنبال شغل هستید. مسلما، برای دریافت حقوق و کسب درآمد، تا بتوانید با استفاده از آن زندگی روزمره خود را اداره کنید. در بسیاری از مواقع ممکن است شما از حقوقی که دریافت می کنید راضی نباشید. یعنی ممکن است که کار شما سخت باشد و حقوق کمتر و یا اینکه کار شما حالا چه راحت و یا سخت دارای حقوق کمتری باشد و نتواند نیاز شما را برطرف کند. بنابراین، در این مواقع شما به دنبال راه کارهایی برای افزایش حقوق خود هستید، تا بتوانید با آن راحت تر زندگی کرده و آرامش بیشتری را به نوعی در زندگی داشته باشید. اما، چگونه می توان به حقوقی که فکر می کنید سزاوارش هستید و با استفاده از آن می توانید خوشبخت باشید دست پیدا کنید؟

در ادامه توسط کاریزما ما به شما مواردی را برای دریافت حقوق و دستمزد بیشتر خدمتتان ارائه می دهیم، که می توانید در کار خود استفاده کنید.

دریافت دستمزدی که سزاوارش هستید

واقعیت این است که تمام طول زندگی همانند مسابقه ای است. شما با هر فرد دیگری که خواستار افزایش و ارتقاء حقوق است چه دوست داشته باشید چه نه، در رقابت هستید. مسابقه است و شما در آن حضور دارید. وظیفه شما این است که خود را به سمت بهترین ها هدایت کنید و سپس بدانید که چگونه سریعتر از سایر افراد می توانید ادامه دهید.

خوشبختانه روش های اثبات و آزمایش شده ای برای پیشبرد و ماندن در آینده وجود دارد. یکی از مهمترین این راهبردها این است که شما به طور مداوم مسئولیت بیشتری را داشته باشید. یعنی به نوعی بتوانید برای هر کاری داوطلب شوید.

یکی از بهترین و ساده ترین راه ها این است که حداقل هر هفته یک بار نزد رئیس خود بروید و از او بخواهید که در صورت وجود و تمایل، کارهای بیشتری را برای انجام دادن به شما بدهد.

افزایش حقوق
افزایش حقوق

جبران حقوق با بیشتر کار کردن

در جلسات انجام شده که کارکنان حضور دارند، همیشه در مورد مواردی که باید برای حل مشکلات یا رسیدن به اهداف شرکت انجام شود، توصیه‌هایی می‌کنند. هرگاه توانستید و میل داشتید رئیستان را به یکی از این ایده‌ها پیشنهاد دهید و برای کار اضافی داوطلب شوید.

این استراتژی ساده ای است که اکثر افراد به آن فکر نکرده اند. آنها فقط آنچه را که وظیفه دارند و از آنها خواسته می شود، انجام می دهند. جالب است که بدانید، برخی بر این باورند که انجام دادن کار کم به نوعی هوشمندانه است. اما شما برعکس عمل کنید. شما به دنبال انجام وظایف و مسئولیت های بیشتر باشید. پس، می توانید این کارها را به سرعت و با اطمینان انجام دهید.

اصلا نگران هیچ چیزی نباشید و از این مزیت استفاده کنید. با درخواست مسئولیت بیشتر و بیشتر، شما در واقع از شرکت و رئیس خود بهره می برید. شما در حال گسترش و افزایش دانش و مهارت خود هستید و توانایی خود را برای به دست آوردن بهترین نتیجه استفاده می کنید. شما در واقع با انجام وظایف بیشتر در حال ایجاد شهرت بهتر برای کمک به ارزش و آینده در سازمان خود هستید. این مزیت عالی برای شما، هم در کوتاه مدت و هم در طول تمام مدت حرفه سودمند خواهد بود.

انجام چند استراتژی در جهت کمک به شما در دریافت حقوق بیشتر و ترویج سریعتر برای ایجاد شهرت در ارائه کارهای بیشتر از هر کس دیگری بهتر است. هر تلاش و فداکاری دیگری که باید انجام دهید را مانند آزمایشی بدانید که آینده شغلی شما به آن بستگی دارد. پس، با قاطعیت به سر کار بروید تا آن را سریع و خوب انجام دهید.

جبران حقوق با بیشتر کار کردن
جبران حقوق با بیشتر کار کردن

هر چه می خواهید و در ذهن دارید سوال کنید

پرسیدن آنچه می خواهید یکی از اصول موفقیت است. این یکی از مهمترین اقداماتی است که می توانید برای دریافت حقوق بیشتر از آنچه امروز دریافت می کنید انجام دهید. آینده متعلق به افرادی است که نمی گذارند هیچ چیزی در ذهنشان بدون جواب بماند. آینده متعلق به افرادی نیست که می نشینند و آرزو می کنند و امیدوار هستند که اوضاع بهتر شود. آینده متعلق به افرادی است که قدم برمی دارند و آنچه را که می خواهند می پرسند. و اگر بلافاصله جواب خود را نگیرند، دوباره و دوباره می پرسند، تا زمانی که به نتیجه برسند.

از رئیس خود بپرسید که چه کاری را باید انجام دهید تا واجد شرایط افزایش دستمزد شوید. اگر نمی دانید دقیقاً چه کارهایی باید انجام دهید تا بتوانید پیشرفت کنید، پس فایده ای ندارد و خواهید باخت، زیرا شفافیت یکی از ضرورات است.

اگر پول بیشتری دوست دارید، باید آن را بخواهید. قرار نیست از آسمان برای شما ببارد. بهترین راه سؤال کردن یک وکیل در رابطه با پرونده، مبلغ آن است که باید دریافت کند. پس شما هم کسب و کار خود را همانند یک پرونده ببینید. به جای اینکه همانند مردم عادی بگویید که به پول بیشتری احتیاج دارید، از استراتژی متفاوتی استفاده کنید. باید فهرستی از کارهایی که انجام می‌دهید و تجربیات و مهارت‌هایی که از آخرین زمان افزایش شما ایجاد شده است را کنار هم بگذارید. شما باید تأثیر مالی کار خود را در کل عملکردهای شرکت و سهمی که به عنوان یک کارمند برتر ارائه می دهید توضیح دهید.

سپس شما باید تمام اطلاعات را دقیقاً به عنوان ارائه دهنده فروش به رئیس خود تقدیم کنید و به او بگویید که براساس عملکرد شما مقدار مشخصی پول در هر ماه یا هر سال افزایش می‌یابد. در بسیاری از موارد با درخواست هوشمندانه داده شده توسط شما، افزایش پیدا می کند. در برخی از موارد، کمتر از آنچه درخواست کردید دریافت خواهید کرد. اگر این اتفاق رخ داد، سؤال کنید که در آینده چه کارهایی باید انجام دهید تا بقیه افزایش را که درخواست کرده اید دریافت کنید. چگونه می توانید خود را با ارزش تر جلوه دهید؟

درخواست خود را برای افزایش در نظر بگیرید به صورتی که گویی یک مذاکره مهم است و پیامدهای طولانی مدت دارد، زیرا اینگونه است. از قبل با رئیس خود جلسه‌ای ترتیب دهید. مطمئن باشید که زمان مناسبی را برای جلسه انتخاب کردید و عجله ای در کار نیست. گاهی اوقات برای چنین جلسه ای بهترین زمان در پایان روز است، زمانی که همه چیز حل شده است و هیچ گونه وقفه ای رخ نمی دهد. آرام، آرام و مثبت باشید. سپس آنچه را که می‌خواهید با اعتماد به نفس، شجاعت و نگرش مثبت بپرسید.

اگر درخواست شما برای افزایش کاملا رد شد ، آرام و مثبت باشید. دقیقاً بخواهید در آینده چه کارهایی انجام دهید تا افزایشی را که درخواست کردید دریافت کنید، و دقیقاً چه زمانی این افزایش قابل پرداخت خواهد بود. خاص باشید. واضح باش و از پرسیدن نترسید. زیرا رشد کسب و کار با غلبه کردن بر ترس امکان پذیر است.

البته باید مودبانه بپرسید. با احترام بپرسید به روشی گرم و دوستانه بپرسید. با خوشحالی سؤال کنید. امیدوار و با اعتماد بنفس باشید. با اطمینان بپرسید و در صورت لزوم کمی سماجت را نیز بکار ببرید اما حتما سوال کنید. آینده متعلق به افرادی است که به طور مداوم در هر زمینه ای از زندگی از آنچه می خواهند سوال کنند. هرچه چیزهای مورد نظر خود را بیشتر بخواهید، احتمال بیشتری دارد که آنها را بدست آورید. از هر فرصتی این استراتژی پرسیدن را امتحان کنید و از اتفاقات خوبی که برای شما رخ می دهد شگفت زده شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 4 =