فنگ شویی برای ثروت، پول و شکوفایی

فنگ شویی برای ثروت، پول و شکوفایی

در میان انسان‌ها چیزی که بیشتر از همه محبوبیت دارد پول و ثروت است که خود با تلاش و راه کارهایی مختلف به دست خواهد آمد. در این میان یکی از دیگر راه‌ها فنگ شویی برای ثروت، پول و شکوفایی است. فنگ‌شویی یکی از محبوبترین راه های غرب است که کمک خواهد کرد تا بتوانید پول بیشتری را ذخیره کنید. فنگ‌شویی از روش‌هایی جذب انرژی مثبت در روز به شمار می‌آید تا قادر به استفاده برای سود و امنیت مالی بیشتر باشید و کیفیت زندگی خود را بالاتر ببرید.

انرژی مثبت بیشتر برای جذب ثروت

فنگ شویی یعنی اینکه بتوانید برای داشتن رفاه زندگی انرژی بسازید. فنگ شویی به معنی واقعی که در سنت چینی باستان قرار دارد یعنی ” باد و آب” که فهم و فلسفه اصلی پشت فنگ شویی “چی” (Chi) است و با توجه به عقاید چینی‌ها بر این باور هستند که در طبیعت و همه جای بدن انسان وجود دارد. در اینجا به زبان ساده‌تر یعنی جریان چی هر گونه باشد حالات روحی شما تحت تاثیر آن خواهد بود.

فنگ شویی چیست؟ فنگ شویی یعنی همان هنر چیدمان و قرار دادن وسایل خانه با توجه به محیط اطرافتان است. هر گونه این عناصر را قرار دهید ممکن است لرزش‌های خوب و یا بد که همان فرصت‌های مثبت و منفی است را داشته باشید. اگر بخواهیم به ریشه فنگ شویی برگردیم حدود ۶۰۰۰ سال خواهد بود که برخلاف سادگی می‌تواند یک علم پیچیده باشد تا بتوانید انرژی‌های در فضا را برای هماهنگی با وسایل داشته باشید. این را هم بدانید که این علم اثبات شده است. پس اگر دوست دارید با فنگ شویی به جذب انرژی مثبت و کسب ثروت بپردازید در ادامه چند روش برای استفاده از تکنیک‌ها و نمادهای Feng Shui برای ثروت و رفاه آورده شده است تا استفاده کنید.

با استفاده از فنگ شویی میتوان انرژی مثبت بیشتری برای جذب ثروت داشته باشیم
با استفاده از فنگ شویی میتوان انرژی مثبت بیشتری برای جذب ثروت داشته باشیم

۱٫ درب ورودی زیبا و محکمی داشته باشید

داشتن یک درب ورودی محکم و شیک بسیار مهم است تا ثروت چی را جذب کند. درب ورودی میزان قابل توجهی از جریان منزل را معین می‌کند. برای داشتن درب زیبا و محکم می‌توانید از همین الان اقدام کنید، به صورتی که بهتر است بزرگ باشد و رنگ آن را متناسب و هماهنگ انتخاب کنید. درب ورودی‌تان بدون صدا باز شود تا به محض ورود تعادل و هماهنگی داشته باشید. اگر در اطراف درب وسایل قدیمی، گلدان شکسته و یا سطل اشغالی وجود دارد بهتر است آن را بردارید. برای زیبایی و تزیین می‌توانید به کاشت گل‌ها و استفاده از پادری زیبا بپردازید.

۲٫ دور کردن آشفتگی و شلوغی از خانه

یکی از ویژگی‌های افراد موفق داشتن محل کار و خانه مرتب است تا بتوانند ذهنی آرام داشته باشند و در صورت نیاز به هر چیزی در کمترین زمان آن را پیدا کنند. این ویژگی نیز در فنگ شویی یک اصل مهم است تا شما خانه و کار خود را از هر مورد درهم و برهم غیر ضروری حفظ کنید. یک فضای به هم ریخته نه می‌تواند انرژی ثروت را به خود جلب و نه حفظ کند، بلکه باعث گیجی و افسردگی شما نیز می‌شود. شما برای اینکار به راحتی تمامی مواردی را که لازم دارید یا نمی‌خواهید یادداشت کنید. یا نه در بین اتاق‌ها راه بروید و اگر چیزی باعث مسدود شدن راه و یا ناراحتی می‌شود را از سر راه بردارید.

برای اینکه بتوانید ذهنی ارام داشته باشید آشفتگی را از خانه دور کنید
برای اینکه بتوانید ذهنی ارام داشته باشید آشفتگی را از خانه دور کنید

۳٫ داشتن گل‌های زیبا برای ثروت با فنگ شویی

فک نکنم کسی در دنیا باشد که از گل‌ها نفرت داشته باشد. گل‌ها هم زیبا هستند و مهمتر از همه می‌توانند باعث شانس نیز شوند و اقبال شما را باز کنند. نه تنها می‌توانید از گل‌های طبیعی، بلکه از تصویر گل و یا گل‌های مصنوعی نیز استفاده کنید. از رنگ‌ها و انواع گل‌های که بهتر است برای فنگ شویی و جذب ثروت استفاده کنید قرمز و بنفش است. هیچ وقت گل‌های پژمرده و خشک را که نماد مرگ و تباهی است را در خانه نگه ندارید.

اگر دارای باغچه هستید گل‌های که برگ شبیه سکه دارند را چون دیفنباخیا، یشم یا لوناریا استفاده کنید. بهتر است این گل‌ها دارای رنگ‌های قرمز و بنفش باشند و هر کدام دارای تیغ و برگ سفت هستند استفاده نکنید. از گل‌هایی که ممکن است شما هم اطلاع داشته باشید بامبو یا همان گل شانس است که در صورت نگهداری باید ۸ شاخه باشد. زیرا ۸ عددی قوی برای پول و ثروت است. بامبو را در گلدان شیشه‌ای نگهداری کنید و اگر گلدان سرامیکی است سرکه‌ای را در آن قرار دهید.

۴٫ تزئین با کریستال

کریستال سیترین شناخته شده به عنوان جذب ثروت می‌باشد که اغلب در برنامه‌های ثروت فنگ شویی استفاده می‌شود. از دیگر کریستال‌ها لیمویی است که برای نمایش دادن آنها به صورت خلاق خواهید توانست از درخت جواهرات با سنگ‌های قیمتی چون یاقوت بنفش، لیمویی، مروارید و … در خانه استفاده کنید.

از نمادهای جذب ثروت فنگ شویی تزئیین خانه با کریستال است
از نمادهای جذب ثروت فنگ شویی تزئیین خانه با کریستال است

۵٫ استفاده از نمادهای ثروت

از نمادهایی در خانه خود استفاده کنید که در مورد ثروت و وفور با شما صحبت می‌کنند. می‌توانید از نمادهای کلاسیک مانند کشتی ثروت با رنگ طلایی که نشانگر یک همبستگی قوی پول است استفاده کنید. پول خردهای خود را در قلک و یا جام شیشه‌ای نگهداری کنید تا بتوانید مشاهده کرده و تصویری از فراوانی و ثروت را داشته باشید. هر مورد با ارزشی چون دفترچه حساب، جواهرات، تصاویر مکان و مواردی که آرزوی داشتن را دارید و … را در منطقه فنگ شویی خود نگهداری کنید.

۶٫ استفاده از نماد ماهی

برای داشتن موفقیت در کسب و کار و زندگی باید فکر شما آرام باشد که این با فنگ شویی امکان‌پذیر است و همه می‌دانیم که آب یکی از مهمترین موارد برای آرامش است. در بالا گفتیم از آب نما استفاده کنید. ولی شاید شما به ماهی و آکواریوم بیشتر علاقه مند باشید که این خود انتخابی عالی است تا آن را با ماهی اژدها یا اورانای طلایی که نماد ثروت و خوش‌اقبالی داشته باشید و در قسمت جنوبی اتاق قرار دهید. این یک روش سرگرم‌کننده و عالی برای افزودن زیبایی و ثروت به مناطق و فضاهای کاری است. شما هم چنین می‌توانید از علائم فنگ شویی و تصاویر ماهی خاص استفاده کنید تا احساس ثروت نسبت به محیط خود داشته باشید. مثلاً استفاده از تصاویر هنری در اتاق‌خواب، ساعت ماهی در آشپزخانه و ….

استفاده از آکواریوم و ماهی می‌تواند احساس آرامش و ثروت را به شما بدهد
استفاده از آکواریوم و ماهی می‌تواند احساس آرامش و ثروت را به شما بدهد

۷٫ درز گیری سوراخ‌های دیوار

چه اتاق کار و یا خانه ممکن است بنا به کوبیدن میخ، پیچ و یا هر درزی را داشته باشد و این باعث از بین رفتن انرژی می‌شود. علاوه بر فنگ شویی قبلا نیز برای جلوگیری از هدر دادن پول نیز گفتیم که درز گرفتن باعث صرفه جویی می‌شود. در فنگ شویی شما خواهید توانست این سوراخ‌ها را پر کنید تا قابل مشاهده نباشند.

۸٫منطقه فنگ‌شویی برای جذب پول

براساس توصیه‌های که در فنگ‌شویی آمده است محلی از خانه را جهت ثروت معرفی و از آن مراقبت کنید. به طور معمول، این دفتر خانه شما است که امور مالی و کارهای دیگر را مدیریت می‌کنید. یکی از بهترین مکان‌های در خانه برای این کار قسمت جنوبی اتاق یا خانه است.

در فنگ شویی منطقه ای از خانه را برای پول و وسایل قیمتی خود انتخاب کنید
در فنگ شویی منطقه ای از خانه را برای پول و وسایل قیمتی خود انتخاب کنید

علاوه بر اینها می‌توانید از عناصر مختلفی چون چوب که برای پول و ثروت است استفاده کنید. در این میان آب از مهمترین‌ها است که از نمادهای بستانی ثروت به شمار می‌آید. اگر امکانش را دارید از آب نمایی برای کنج اتاق استفاده کنید و برای زیبایی نوری را روی آن قرار دهید تا همانند وارد شدن آب به خانه شما دیده شود. چینی‌ها از اژدها نیز در کنار آب نما استفاده می‌کنند و بر این یقینند که به جذب ثروت کمک می‌کند. اما اگر نتوانستید آب‌نمایی داشته باشید از رنگ آبی و تصاویر رودخانه‌ها، دریاچه‌ها و اقیانوس‌ها که نمایانگر آب است استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 14 =