نقل قول افراد ثروتمند در مورد پول

نقل قول افراد ثروتمند در مورد پول

بسیاری از افراد بر این باور هستند که با هوش بالا و یا تحصیلات است که می‌توان ثروتمند شد. اما، این اصلا درست نیست و این موارد نمی‌توانند مانع رسیدن به ثروت شوند. این موارد باورهای متوسط برای پول بوده که افراد را از جهان سرشار از نعمت‌های فراوان دور کرده است و به نوعی دستشان را بسته است تا نتوانند موفقیت خود را مشاهده کنند. همین موارد است که باعث شده افراد ثروتمند در اطراف پول باورهایشان را بسازند و این به بالاترین شکل ممکن می‌تواند جوابگوی علایق‌شان باشد و به ثروتی که می‌خواهند دست پیدا کنند. پس، اگر شما هم به دنبال ثروت هستید باور پول سازی را در خود ایجاد کرده و با توجه به این باورها رفتار داشته باشید.

جملات طلایی از افراد مشهور درباره ثروت

راهی ساده برای ایجاد ثروت وجود دارد و افراد نباید برای ایجاد ثروت در بیرون از خود به دنبال پاسخ بگردند و از درون شروع کنند. قبل هر چیزی در اطراف پول باورها را ساخته و با توجه به آنها شروع کنید. هر نتیجه‌ای به‌دنبال اقدامات‌ می‌آید. با توجه به عادات روزانه میلیاردرهای خود ساخته از زبان آنها ۸ نقل قول را آماده کرده‌ایم تا ذهن خود را با آنها داشته و به ثروتی که می‌خواهید دست پیدا کنید.

با کمک گرفتن از افراد مشهور می‌توان راهی ساده و خوب برای ثروت پیدا کرد
با کمک گرفتن از افراد مشهور می‌توان راهی ساده و خوب برای ثروت پیدا کرد

پاتریشیا سامپسون: “اعتماد به نفس تنها راه برای رسیدن به آزادی واقعی است و پاداش آن به‌ دست گرفتن فرمان زندگی است.”

وقتی صحبت از پول می‌شود، دو انتخاب دارید: باور کنید که این وظیفه دیگران است تا از شما مراقبت کنند. یا باور کنید که هر شهروند در یک اقتصاد بازار آزاد فرصت ثروتمند شدن را دارد.

میلیونرهای خودساخته اعتماد به نفس را به عنوان یک اصل راهنما در زندگی باور دارند. وقتی ذهنیت قربانی را رها می‌کنید و مسئولیت آن را به عهده می‌گیرید، آزاد هستید به همان اندازه که می‌خواهید پول کسب کنید.

ویلیام پر: “ثروت از انرژی و ایده‌ها سرچشمه می‌گیرد. ”

به بیان دقیق‌تر، پول روی درختان رشد می‌کند و درختان ایده هستند. تا زمانی که انسان روی زمین است و در آن راه می‌رود، دچار مشکلاتی خواهد شد که باید با ایده‌های خلاق برطرف شود. هرچه مشکلات بیشتر حل شود، ثروتمندتر می‌شوید.

بنابراین، در حالی که یک فرد با درامد متوسط از این باور معیوب عمل می‌کند که پول کمیاب است و درآمدزایی آن دشوار است، ثروتمندان و افراد موفق با ذهنی قوی با این اعتقاد عمل می‌کنند که پول فراوان است و درآمد آن نیز به آسانی حل یک مسئله از طریق فکر مداوم و خلاق است.

آین رند: “از هر کسی که به شما می‌گوید پول بد و کثیف است فرار کنید، و زنگ خطر را به صدا در آورید”

آین رند رمان‌نویس، فیلسوف آمریکایی بود.
آین رند رمان‌نویس، فیلسوف آمریکایی بود.

یک فرد با مغز متوسط ذهنش شستشو داده شده است تا متقاعد شود ثروتمندان خوش شانس و یا متقلب هستند. تفاوت میان تفکر افراد موفق و ناموفق در همین گونه فکر کردن است.

افراد بیشتر با توجه به نادان بودن و نداشتن برنامه‌ریزی خوب بر نامحدود بودن پول و ثروت تمرکز می‌کنند. آنها آموزشی ندارند که بدانند ثروتمند بودن چگونه است. تصمیم بگیرید که به جاه طلبی خود افتخار کنید ، و افرادی را که به شما می‌گویند تمایل به ثروتمند شدن اشتباه است را نادیده بگیرید.

اندرو جوان: “من نتیجه گرفته‌ام که ثروت یک ذهنیت است و هر کسی می‌تواند با فکر کردن به افکار غنی، حالت ثروتمندی از ذهن کسب کند.”

وقتی افکار، عقاید و فلسفه‌های مربوط به پول را بین ثروتمندان خودساخته و هر کس دیگری مقایسه می‌کنید، اختلافات بسیار بیشتر از چیزی است که حدس می‌زدید.

تفکر غنی به معنای متوقف کردن ترس از پول است تا شروع به دیدن آن به عنوان آزادی و فرصت بکنید. اینکه تنها راه کسب درآمد بیشتر کار کردن در روزهای طولانی و ساعات بیشتر است را از خود دور کنید و بدانید اشتباه است. این که به اندازه کافی خوب و باهوش نیستید را از فکرتان خارج کنید. بدانید که هر چیزی را در درون خود جهت ثروتی که می‌خواهید دارید.

ویل راجرز: “یک فرد فقط از دو طریق یاد می‌گیرد: یکی با خواندن و دیگری با ارتباط افراد باهوش. ”

ویل راجرز بازیگر تئاتر و سینما، کابوی، طنز پرداز و مقاله‌نویس روزنامه اهل اوکالاهما بود.
ویل راجرز بازیگر تئاتر و سینما، کابوی، طنز پرداز و مقاله‌نویس روزنامه اهل اوکالاهما بود.

ما مانند افرادی می‌شویم که با آنها در ارتباط و معاشرت هستیم. میلیونرها همانند افراد معمولی به پول و ثروت فکر نمی‌کنند و کاملا متفاوت هستند،
اگر شما در کنار افراد ثروتمند باشید و بتوانید عادات افراد موفق را یاد بگیرید موارد و چیزهای زیادی را بدست خواهید آورد. افراد موفق به طور کلی موافق هستند که هوشیاری مسری است و قرار گرفتن در معرض افرادی که موفق‌تر هستند می‌تواند تفکر شما را گسترش داده و درآمد شما را فریب و زیاد کند.

اویید: “ثروت و عشق همراهان شخص جسور هستند.”

به کسی که متوسط است و به نوعی ثروت بالایی ندارد در کودکی گفته می‌شود که ساکت باشد و از دردسر بیفتد.

ما آموخته‌ایم انتظارات واقع بینانه را برای زندگی خود تعیین کنیم. جهان بینی که اکثر مردم تصویب می‌کنند این است که زندگی خطرناک و ترسناک است و برای زنده ماندن با کمترین درد، بهتر است آن را ایمن بازی کنید و از خطرات خودداری کنید.

این توصیه را فراموش کنید. اگر می‌خواهید ثروتمند شوید، باید در جستجوی ثروت یاد بگیرید که جسور، پرخاشگر و بی ترس باشید. از اشتباه کردن نترسید. هرگز به درآمد کم قانع نباشید. در راه ثروتمند شدن خود جسور باشید.

هنری فورد: “پیرمردها همیشه به جوانان توصیه می‌کنند که پس انداز کنند. این توصیه بد است همه را ذخیره نکنید و روی خودتان سرمایه گذاری کنید.”

هنری فورد کارآفرین، مخترع، نویسنده و نظریه‌پرداز آمریکایی بود، که شرکت خودروسازی فورد را در سال ۱۹۰۳ تاسیس نمود.
هنری فورد کارآفرین، مخترع، نویسنده و نظریه‌پرداز آمریکایی بود، که شرکت خودروسازی فورد را در سال ۱۹۰۳ تاسیس نمود.

به جای تمرکز روی هزینه و پس انداز، روی چگونگی کسب درآمد بیشتر تمرکز کنید. بهترین راه برای انجام این کار سرمایه گذاری در خود است. قهرمانان همیشه به دنبال بهبود مهارت‌های خود هستند. آنها هر کاری که لازم باشد انجام می‌دهند تا به آنها امتیاز بالایی نسبت به رقبا بدهد.

برخی از راه‌های بهتر شدن:

افراد بزرگ و ثروتمند هیچگاه پایانی برای یادگیری ندارند.

رالف والدو امرسون: ” انسان متولد شده که ثروتمند باشد، یا ناچارا یا با استفاده از توانایی‌های خود ”

یک اعتقاد فراگیر در بین افراد وجود دارد که به آنها می‌گوید حق ندارند و به اندازه کافی خوب نیستند که فراتر از نیازهای اساسی خود به دنبال موفقیت در کسب و کار و زندگی باشند، امید داشته یا دعا کنند که به آن برسند. آنها با خود می‌گویند من که هستم که می‌خواهم میلیونر شوم؟

میلیونرهای خودساخته می‌پرسند ، چرا من نه؟ من به اندازه هر کسی خوب هستم و مستحق ثروتمند شدن می‌باشم. اگر می‌توانید انتخاب کنید ثروتمند شوید چرا به درآمد کم قانع هستید؟ البته کار ساده‌ای نیست، اما با تصمیم گیری شروع می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 1 =