نقل قول الهام بخش درباره شکست

نقل قول الهام بخش درباره شکست

شکست مقدمه پیروزی است. و شما نمی توانید هیچ پیروزی را بدون شکست بدست آورید و هر چه قدر شما شکست سنگین تری داشته باشید باید بدانید که پیروی آن شیرین تر خواهد بود. اما در این میان افرادی هستند که تا اینکه به موفقیت نزدیک می شوند دست از تلاش کشیدن بر می دارند و تسلیم می شوند. این افراد باید بدانند که برای رسیدن به پیروزی باید شکست را در آغوش خود بگیرند. آنها باید بدانند که جامعه و حتی هر کسی به شکست پاداش نمی دهد. در کتابها از پیروزی ها نام برده شده است، بلا استثنا شکست های که باعث پیروزی شده اند و آن هم فقط چند مورد می باشد.

نقل قول های از بزرگان در رابطه با شکست

جاده موفقیت شامل شکست های مختلفی می باشد که باید آنها را به نفع خود برطرف کنید. بر خورد کردن با شکست و اشتباه یک شانس عالی برای افراد می باشد تا بتونند با استفاده از آن تجربیات خود را افزایش دهند و دو مرتبه با تلاش دو برابر به کار خود ادامه دهند.بنابراین برای الهام، این جملات را درباره شکست که کاریزما اماده کرده است را بخوانید، اینها تنها بخش کوچکی از تجربیات بزرگان جهان در این رابطه است:

شکست و اشتباه
شکست و اشتباه

۱٫ ” شکست باید معلم ما باشد، نه تابوت ساز ما. شکست تاخیری در انجام است، نه تمام کرد کار. یک مسیر انحرافی موقت است، نه بن بست. شکست چیزی است که ما می‌توانیم فقط با گفتن چیزی، انجام چیزی، و بودن چیزی ، از آن جلوگیری کنیم.” دنیس وایتلی(Denis Waitley )

۲٫ “وقتی ریسک می‌کنید، یاد می‌گیرید که زمان‌هایی وجود خواهد داشت که موفق شوید و زمان‌هایی وجود خواهد داشت که شما شکست بخورید و هر دوی آن‌ها به یک اندازه مهم هستند.” الن دی جنرس(Ellen DeGeneres )

۳٫ “اکثر مردم بزرگ بهترین موفقیت های خود را تنها یا یک قدم فراتر از بزرگ‌ترین شکست بدست آورده اند.” ناپلئون هیل (Napoleon Hill )

ناپلئون هیل
ناپلئون هیل

۴٫ ” اگر شما حداقل سعی نکنید که کار قابل‌ توجهی انجام دهید، هدف زنده بودن چیست؟” جان گرین(John Green )

۵٫ ” نگران شکست های خود نباشید، نگران شانس هایی که از دست میدهید باشید، زمانی که شما حتی سعی نمی کنید. ” جک کانفیلد(Jack Canfield )

۶٫ “شکست یکی دیگر از سنگ های بزرگ می باشد. سنگی برای قدم گذاشتن و نزدیک شدن به موفقیت” اپرا وینفری(Oprah Winfrey)

اپرا وینفری
اپرا وینفری

۷٫ “تا بحال تلاش کرده اید. همیشه شکست خورده اید. ایرادی نداره. دوباره امتحان کنید شکست دوباره. موفق می شوید. “-سامول بکت(Samuel Beckett )

۸٫ “شما همیشه در مسیر موفقیت خود دچار شکست می شوید.” میکی رونی(Mickey Rooney)

۹٫ ” ما باید قبول کنیم که همیشه تصمیمات درستی را نمی گیریم، ما گاهی اوقات درک می کنیم که شکست مخالف موفقیت نیست، بخشی از موفقیت است.” آریانا هافینگتون(Arianna Huffington)

۱۰٫ “شکست یک مسیر انحرافی است، نه یک خیابان بن بست.”زیگ زیگلار(Zig Ziglar )

زیگ زیگلار
زیگ زیگلار

۱۱٫ “اشتباهات دروازه های کشف هستند.” – جیمز جویس(James Joyce )

۱۲٫ “شکست ادویه ای است که عطر و طعم را به موفقیت می دهد.” ترومن کاپوتی(Truman Capote)

۱۳٫ “کسی که هرگز اشتباهی مرتکب نشده است هیچ چیز جدیدی را امتحان نکرده است” آلبرت انیشتین(Albert Einstein)

آلبرت انیشتین
آلبرت انیشتین

۱۴٫ ” من شکست را قبول می کنم، همه در چیزی شکست می خورند. اما من نمی توانم بپذیرم که برای موفقیت سعی نکنم.” مایکل جردن (Michael Jordan)

۱۵٫ “زندگی کردن بدون شکست غیر ممکن است، مگر اینکه شما چنان محتاطانه زندگی کنید. بنابراین شما زندگی نمی کنید، در این صورت شما به طور پیش فرض شکست خورده اید.” جی کی رولینگ (J. K. Rowling)

۱۶٫ ” من شکست نخورده ام. من فقط ۱۰،۰۰۰ روش پیدا کرده ام که کار نمی کنند.” توماس ادیسون (Thomas A. Edison)

۱۷٫ “بزرگ ترین افتخار ما نه در هرگز سقوط نکردن، بلکه در برخاستن پس از هر شکست است.” رالف والدو امرسون (Ralph Waldo Emerson)

۱۸٫ “اگر از شکست یاد بگیرید، واقعا بازنده نیستید” زیگ زیگلار (Zig Ziglar)

زیگ زیگلار
زیگ زیگلار

۱۹٫ ” اگر شما تا بحال شکست نخوردید، نشانه این است که شما هیچ کار بسیار خلاقانه ای انجام نمی دهید.” وودی آلن (Woody Allen)

۲۰٫ “آنچه مهم است این بوده: بدون ترس از شکست، شما مجبور به شکستن قوانین خواهید بود. در انجام این کار، شما ممکن است فرهنگ را تغییر دهید و فقط یک لحظه ممکن است زندگی خود را تغییر دهید. ” مالکوم مکلارن (Malcolm Mclaren)

۲۱٫ “من به شکست اعتقاد ندارم. اگر از این روند لذت ببرید، شکست نخواهد بود. ” اپرا وینفری (Oprah Winfrey)

۲۲٫ “موفقیت یک دقیقه ای حاصل سالها شکست است.” رابرت براونینگ (Robert Browning)

رابرت براونینگ
رابرت براونینگ

۲۳٫ “ما با موفقیت به دنیا آمده ایم.تنها چیزی که وجود دارد، افرادی هستند که به شکست‌های ما اشاره میکنند و چیزهایی هستند که آنها با نامی به عنوان شکست به ما نسبت می‌دهند است.” هویپ گلدبرگ (Whoopi Goldberg)

۲۴٫” احتمالا من این حق را دارم که چند بار امتحان کنم. من نمی خواهم ترس از شکست مانع از انجام آنچه واقعا به آن اهمیت می دهم، مرا متوقف کند.” – اما واتسون (Emma Watson)

۲۵٫” تنها زمانی که با شکست مواجه می شوید میتوانید انواع چیزها را کشف کنید. زمانی که که شما با احتیاط عمل کنید، تمام تجربیات خود را استفاده نمی کنید” لوپیتا نیونگو (Lupita Nyong’o)

۲۶٫ “تفاوت بین افراد متوسط و موفق ، درک و پاسخ آنها به شکست است.” جان ماکسول (John C. Maxwell)

جان ماکسول
جان ماکسول

۲۷٫ “شکست کشنده نیست، اما تغییر نکردن ممکن است کشنده باشد.”جان وودین (John Wooden)

۲۸٫ ” شکست به سادگی فرصتی است برای شروع دوباره، اما این بار هوشمندانه”
هنری فورد (Henry Ford)

۲۹٫ “اگر اهداف خود را به صورت مسخره ای بلند انتخاب کنید و شکست بخورید، در شکست از موفقیت دیگران بالاتر خواهی بود.”جیمز کامرون (James Cameron)

۳۰٫ “شکست به این معنا نیست که شما لیاقت ندارید، و همچنین مانع موفقیت بعدی شما نیست” لئونارد ملودینو (Leonard Mlodinow)

لئونارد ملودینو
لئونارد ملودینو

۳۱٫ ” من از شکست خودرن می ترسیدم، نه اینکه بهترین زمان را داشته باشم یا ترسو بودم. اما هر سال پیرتر می شوم، فکر می کنم، سال گذشته از چه می ترسیدم؟ ” ساندرا بولاک” (Sandra Bullock)

۳۲٫ “شکست شما را نمی کشد . بلکه اشتیاق شما برای انجام کاری را افزایش می دهد.” کوین کاستنر (Kevin Costner)

۳۳٫ “شما در هیچ چیز به شکست فکر نکنید، چون اگر این کار را بکنید، نمی توانید آن را انجام دهید.” سیمون کاول (Simon Cowell)

۳۴٫ “به این نکته که شکست است فکر نکنید. آن را به عنوان موفقیت زمان آزاد به حساب بیاورید. ” رابرت اوربن (Robert Orben)

Robert Orben
رابرت اوربن

 

۳۵٫ “هرگز شکستی ساده را با شکستی نهایی اشتباه نگیر.”اف. اسکات فیتزجرالد (Francis Scott Key Fitzgerald)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 15 =