نقل قول بزرگان برای موفقیت

نقل قول بزرگان برای موفقیت

موفقیت را همه دوست دارند. موفقیت میتونه بر اساس هر چیزی باشد و به وجود بیاید. انسان برای موفقیت است که هر روز زندگی می کند و در تکاپو است و این انگیزه کاملا ذاتی است، و برای هر سن و سال و جنسیتی با هر ملیتی فرقی ندارد. موفقیت میتواند با استفاده از کوچکترین موارد شکل گیرد. اما این شمایید که باید استعداد و انگیزه این کار را داشته باشید. البته همانطور که می دانید موفقیت بسیار شیرین است و اگر نتوانید آن را حفظ کنید باید تلخی شکست را هم تجربه کنید. پس خود تصمیم بگیرید.

جملات انگیزشی از بزرگان در رابطه با موفقیت

چه چیزی باعث موفقیت می شود؟ اگر چه موفقیت می تواند معانی مختلفی داشته باشد، اما، بسته به اینکه چه کسی آن را دنبال می کند، مسیر شما و مسیر من و هر کس دیگری چیزهای مشترکی دارد چون، کار سخت و پشت کار، باور به خودتان و اقدام به کار . که با ترکیب هر سه شما میتوانید ریسک و شکست ها را از پا درآورده و به هدف خود که موفقیت می باشد دست پیدا کنید.

جملات انگیزشی از بزرگان
جملات انگیزشی از بزرگان

مهم نیست که چه چیزی را دنبال می کنید،برای یادگیری و مقابله با مشکلات بهتر است از افرادی که پیش از شما آمده اند مواردی را یاد بگیرید. در اینجا برخی از اسرار آن ها توسط کاریزما برای موفقیت آورده شده است:

۱٫ موفقیت با آنچه انجام می دهید مورد ارزیابی قرار نمی گیرد، بلکه با مخالفت هایی که با آن مواجه شده اید، و شجاعتی که برای مبارزه با شگفتی های بزرگ حفظ کرده اید، اندازه گیری می شود.” اوریزون سوئت ماردن (Orison Swett Marden)

۲٫ “صبر، پشت کار و عرق همراه تلاش ترکیب بی نظیری برای موفقیت ایجاد می کنند” ناپلئون هیل (Napoleon Hill )

ناپلئون هیل
ناپلئون هیل

۳٫ ” افراد موفق کارهایی را انجام می دهند که افراد ناموفق مایل به انجام آن نیستند. آرزو نکنید ساده تر باشد. آرزو کنید بهتر ین باشید”جیم روون (Jim Rohn)

۴٫ “موفقیت به معنای انجام بهترین کاری است که می‌توانیم با آنچه داریم انجام دهیم. موفقیت کاری است برای انجام دادن با تلاش برای رسیدن به پیروزی. موفقیت یک استاندارد شخصی است، رسیدن به بالاترین میزان که ما می‌توانیم باشیم.” زیگ زیگلار (Zig Ziglar)

۵٫ ” موفقیت به دست کسانی که تلاش می کنند و به تلاش خود ادامه می دهند، حاصل می شود.” ویلیام کلمنت استون (W. Clement Stone)

۶٫ “راه موفقیت این است که اقدام قاطع و مصمم اتخاذ کنیم” تونی رابینز (Tony Robbins)

تونی رابینز
تونی رابینز

۷٫ “مردم موفق همیشه به دنبال فرصت هایی برای کمک به دیگران هستند. مردم ناموفق همیشه می پرسند، چه چیزی در آن برای من است؟” برایان تریسی (Brian Tracy)

۸٫ “تفاوت بین یک فرد موفق با دیگران کمبود قدرت و دانش نیست، بلکه کمبود اراده است”وینس لومباردی (Vince Lombardi)

۹٫ “موفقیت کلید شادی نیست. شادی کلید موفقیت است. اگر تو آنچه را که هستی دوست داشته باشی، موفق خواهی شد.” البرت شویتزر (Albert Schweitzer )

۱۰٫ ” برای موفقیت، ما ابتدا باید باور کنیم که می توانیم.” نیکس کازانتزاکیس (Nikos Kazantzakis)

۱۱٫ “قبل از هر چیز دیگر، آمادگی کلید موفقیت است” الکساندر گرا هام بل (Alexander Graham Bell)

الکساندر گرا هام بل
الکساندر گرا هام بل

۱۲٫ “موفقیت شما را دوست دارد، علاقه به آنچه انجام می دهید، و علاقه به این که چگونه آن را انجام می دهید، دوست داشتن است” مایا آنجلو (Maya Angelou)

۱۳٫ ” من موفقیت و رشد شخصی خود را به این مساله نسبت می دهم: من هیچ وقت تسلیم نشدم و بهانه ای به دست آن ندادم.” فلوران نایتنگل (Florence Nightingale)

۱۴٫ ” من هرگز در مورد موفقیت فکر نکردم. من برای آن کار کردم.” استی لادر (Estee Lauder)

استی لادر
استی لادر

۱۵٫ “تفاوت بین افراد موفق و دیگران این است که آن ها تا چه وقت احساس تاسف می کنند” باربارا کرکوران (Barbara Corcoran)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =