۷ پرسش انعکاسی که منجر به عادات بهتر می شوند

تقویت عادات بهتر

عادات بهتر و خوب یکی از نیازهای یک کارآفرین موفق می باشد، حتی شمایی که کارآفرین نمی باشید باید عادات خوب را در خود تقویت کنید، تا بتوانید از زندگی و کسب و کارتون لذت ببرید و به بهترین شکل ممکن روز خود را بگذرانید.

اعتراف می کنم که ما شادی های خود را دنبال نمی کنیم، و یا بهترین نسخه های خود را به اجرا نمی گذاریم. برای فرار از این واقعیت، خودمان را قانع میکنیم که همه چیز خوب است. ما یک احساس خوشبختی رویای را می پذیریم که اغلب باعث نادیده گرفتن یا کاهش عادات بد می شود. ما عادت های قدیمی را به عنوان ساختار مقابله با قربانی می گیریم. عادت های قدیمی ما را از تعهد به تغییر و تحریک رشد و عادات بهتر جلوگیری می کند.

سوال هایی که باعث تقویت عادات بهتر می شود.

وقتی که به خود می آییم و به زندگی نگاهی می اندازیم متوجه می شویم که این چیزی نیست که می خواستیم و یا پیش بینی کرده بودیم. پس باید کاری انجام دهیم؟

اول، باید با ارزیابی الگوهای تفکر قدیمی و عادات های فکر شروع کنیم و سپس با پرسیدن سوالات سخت به سفر ادامه دهیم. پرسش ها مسائل اصلی را بررسی می کنند و ما را هدایت می کنند. این کار به مقابله با عادت های قدیمی کمک می کند در حالی که فضای بازی برای شکوفه دادن جدید عادت بهتر ایجاد می کند.

عادات بهتر
عادات بهتر

چند پیشنهاد را که به شما در شعله ور کردن یک رابطه با خودتان، نسخه ای از شادی و زندگی پر از اهمیت کمک کند، توسط کاریزما در زیر آماده شده است

۱٫ آیا امروز می توانم گام های کوچک را بردارم که فردا بهتر شود؟

برای جلوگیری از پریدن های بزرگ، اقدام به پریدن کوچک کنید. اقدامات قابل کنترل و قابل مدیریت کوچک، تغییرات را تحت تاثیر قرار می دهند. عادات بهتری ایجاد کنید که از تغییرات کوچک در مدت زمان طولانی حاصل می شود. کلید موفقیت در اینجا ثبات است. امروز به خودتان نشان دهید تا این عادت های جدید بعدا به تغییرات بزرگتری منجر شوند. تغییرات روزانه نگرش ها و انرژی های مثبت را تقویت می کنند.

شما بهتر است این مرحله را به تنهایی نپیمایید و از عزیزان خود بخواهید که به شما بپیوندند و شرکای مسئولیت پذیری را بسازند. اجازه دهید حرکت شما دیگران را به ایجاد عادات بهتر تحریک کند.

۲٫ من چه ارزشی برای زندگی ام دارم؟

می خواهید کدام قسمت از زندگی تان را برجسته کنید؟ آیا ماموریت شما با خودتان و یا با دیگران سرو کار دارد؟ آیا می توانید ارزش را در پنج کلمه توضیح دهید؟ مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید؟ پس آنچه را که به عنوان یک کودک جذب کرده اید را در نظر بگیرید و ببینید که آیا این چیزی نیست که شما دوست دارید در دنیا دنبال کنید یا آن را به اشتراک بگذارید. با آنچه که برای شما بسیار مهم است تماس داشته باشید، تا یک رابطه تازه را با بهترین های خود ایجاد کنید. اگر متوجه شدید که برخی عادت ها دیگر از اهداف زندگی تان حمایت نمی کنند، باید به آن ها اجازه دهید که بروند. ارزشی که شما میل دارید نمی تواند با اعمال شما تعارض داشته باشد، در غیر این صورت به هیچ وجه سریع نخواهید رسید.

۳٫ برای تقویت عادات بهتر کجا با زمان، انرژی و بهانه مبارزه کنم؟

ارائه عذر و بهانه آسان تر از برداشتن گام های مناسب به سمت عادت بهتر است. با این حال، دانستن بیشتر در مورد این بهانه ها به انگیزاندن شما اشاره می کند. یک علم برای شکستن عادات بد وجود دارد. اگر با زمان مبارزه کنید، کجا می توانید یک عادت را حذف کنید که دیگر به شما برای ایجاد یک عادت برای پشتیبانی از رشد کمک نمی کند؟

اگر با انرژی مبارزه کنید، در نظر بگیرید که انرژی خود را صرف جزئیات ناچیز می کنید که مانع از جمع شدن انرژی به سمت اهداف مثبت می شوند. زمان و انرژی کافی برای مقابله با خود ایجاد کنید. عادت های قدیمی عصا به دست می شوند و در طول مسیر ما خودمان را متقاعد می کنیم که استخوان هرگز ترمیم نخواهد شد، زخم هرگز التیام نخواهد یافت. حقیقت این است که اغلب عذر خواهی ها به طور مستقیم با ترس مرتبط هستند.

کلید موفقیت
کلید موفقیت

۴٫ جهت تقویت عادات بهتر باید بدانید از چه می ترسید؟

ما اغلب به عادت های بد متصل می شویم، زیرا ما برای تغییر، زندگی جدید و یا خود جدید آماده نیستیم.

برای شکستن ارتباط با عادات قدیمی و ایجاد فضایی برای موارد مثبت، چند چیز باید اتفاق بیفتد. شما باید مایل به آسیب پذیر بودن و صادق بودن باشید، که شامل گفتن حقایقی است که ناخوشایند هستند. شما باید مایل باشید که با خودتان مهربان باشید و از قضاوت اجتناب کنید تا بتوانید عادات بهتری داشته باشید. هر بار یک سطح از ترس بر روی آن می نشیند و سوال می کند که چگونه می توانید منفی را به یک مثبت تبدیل کنید.

۵٫ چه کسی می تواند منبع الهام، گسترش دهنده و حامی باشد؟

خود را با افراد مثبت احاطه کنید که کارهای مثبت انجام می دهند و شما به تدریج آن ها را دنبال می کنید. داشتن یک جامعه عنصر کلیدی برای تغییر موفقیت کسب و کار و زندگی است. از رفتن به جلو نترسید و با درخواست از مردم برای کمک به لبه های رشد فشار وارد کنید.

افرادی که در اطراف ما هستند، بازتابی از کسانی هستند که شما می خواهید به آن ها تبدیل شوید و برخی اوقات ما نمی خواهیم تبدیل شویم. با غوطه ور کردن خودتان در یک جامعه سالم، بدون اینکه درک کنید، متوجه خواهید شد که با روش های قدرتمندی از آن تقلید می کنید. قدرت اتصال انسان نباید در اینجا دست کم گرفته شود. و این به معنای استفاده از ایده های دیگران به عنوان پرتگاهی به سمت عادات بهتر است.

۶٫ آیا خودم را دوست دارم؟

برای کسانی که به دنبال عشق خود هستند، پاسخ این سوال دشوار است. اما دوست داشتن خود، مهم است. عشق به خود به معنی داشتن عاداتی است که نسخه بهتری از ما را می سازند. عشق هم به دنبال خوشبختی و هم تمایل به خودخواه بودن است. عشق ورزیدن به خودتان نیز به این معنی است که به دیگران کمک کنید تا نفس را کاهش دهند. عادت های بهتر می توانند با کمک به دیگران شروع به زندگی بهتر کنند.

اهداف زندگی
اهداف زندگی

۷٫ برای داشتن عادات بهتر، باید بدانید در باره خود چه نظری دارید؟

شما باید به کسی که امروز هستید افتخار کنید. عادت هایی که در آن شرکت می کنید حس لذت را به نسخه ی جدید خودتان نمی آورد؟ هدف این است که مسیر خود را روشن کنید، و در مسیر موفقیت قرار گیرید. به خود الهام دهید، یک قهرمان باشید، کسی باشید که خود را تحسین کنید. هنگامی که شما به این احساسات ضربه می زنید، بسیاری از عادات قدیمی از بین می روند در حالی که عادات دیگر به سادگی محو می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 9 =