آموزش فروشارتباطات موثربازاریابی و فروشثروت و کارآفرینیمدیریت و رهبریموفقیت و رشد شخصی

چرا باید یک مربی یا مشاور برای زندگی و شغلمان داشته باشیم؟

چرا باید یک مربی یا مشاور برای زندگی و شغلمان داشته باشیم؟

تا زمانیکه کودک هستیم، معلم داریم، مربی ورزش داریم، معلم خصوصی داریم… اما زمانیکه بزرگ میشویم بر این مهم چشم میپوشیم که باید برای زندگی شخصی و حرفه ای خود مربی و مشاور داشته باشیم. در این ویدیو اعضای انجمن کارآفرینان، کریس هدن و جیسون بالین، در مورد فواید و اهمیت داشتن یک مشاور در زندگی حرفه ای بحث خواهند کرد. چراکه ۵۰ درصد از زندگی شما حول حرفه و شغل شما شکل میگیرد.

تمرکز بر روی یک به یک کارهای شما احتمالا موردی است خودمان هیچگاه تمایل نداریم بدان بپردازیم. یک مشاور میتواند به شما کمک کند تا اهداف خود را به کوچکترین جزییات ببینید و ذهن خود را برای آن آماده کنید. یک مشاور حتی میتواند یک دید بلندمدت به شما بدهد و یک برنامه روزانه یا هفتگی یا ماهانه یا حتی سالانه برای پیشبرد اهدافتان به شما بدهد. اینکه بدانید میخواهید ده سال بعد کجا باشید و نیز بدانید که امروز چه باید بکنید، همان کلید موفقیت است.

هدن و بالین همچنین توضیح میدهند که داشتن مشاوره های گروهی چقدر میتواند برای یک سازمان مثمر ثمر باشد.

کمک کردن به کارمندان تا به لحظات “آهان فهمیدم!!!” برسند و آموزش مدیریت زمان و تعیین هدف از جمله مواردی هستند که مشاوره گروهی میتواند موثر باشد.

شبکه کارآفرینی در واقع یک شبکه دارای ویدیوهایی با پرداخت کمی هزینه است که این ویدیوها آموزشی، انگیزشی از افراد موفق و نیز رهبران فکری است. ما دارای فرصتهایی برای معرفی و رشد برندها و نیز تخصص در این زمینه هستیم و قادر به کسب درامد به کمک ویدیوها در شبکه دیجیتالی در زمینه های مختلف تجاری هستیم.

انجمن کارآفرینی با صدها کانال برتر یوتیوب همکاری میکند و نیز همکارانی در وبسایت Entrepreneur.com دارد همچنین برنامه ها و نرم افزارهایی در Amazon FireRoku و Apple TVدارد.

منبع : تدبیر فردا

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید