کتاب صوتی و خلاصه کتاب تو همانی که می اندیشی

تو همانی که می اندیشی

تو همانی که می اندیشی ، دانلود کتاب صوتی

زمان کل: ۱ ساعت و ۱۹ دقیقه

جیمز آلن، ناشر کتاب تو همانی که می اندیشی، آن را اثری سرشار از مفهوم راستین، اقتدار و سحر و جادو می خواند. تو همانی که می اندیشی نزدیک صد سال تمام کتابی پرفروش بوده است. تو همانی که می اندیشی با استواری هر چه تمام تر به اثبات رسانده است که با وجود جثۀ کوچکش در زمینۀ تحول خویشتن یا خودیاری، ابزاری نیرومند بوده است.

شاید به این دلیل که همواره می توان حقیقت را به زبانی ساده گفت، اما چون حقیقت بر زبان آید تأثیرش شگفت و شگرف و ژرف خواهد بود. اندیشه و قصد مادامی که اندیشه به قصد نپیوسته باشد، هیچ توفیق هوشمندانه ای به دست نمی آید. اکثریت مردم اجازه می دهند که پیوسته اندیشه بر اقیانوس زندگی شناور باشد. بی هدفی شرارت است، و آن کس که خواهان فاجعه و نابودی نیست، نباید بی مقصد پیش براند. آنان که در زندگی شان قصدی کانونی ندارند، دستخوش نگرانی ها و ترس ها و مشکلات و ترحم

به حال خود می شوند، که جمیعاً نشانه های سستی است – که قطعاً مانند گناهان سنجیده و برنامه ریزی شده – (اگرچه در مسیری متفاوت) به شکست و ناکامی وپ بدبختی و فقدان می انجامد، زیرا سستی نمی تواند در کائناتی محاط در قدرت بقا یابد.

«ذهن، قدرت برتری است که شکل می بخشد و می سازد و آدمی ذهن است و همواره ابزار اندیشه به دست! آنچه را اراده می کند شکل می بخشد و هزاران شادمانی به بار می آورد و هزاران اندوه! در خفا می اندیشد  و عیان می گردد: پیرامونش عینک اوست.»

 

پیش گفتار:

 

این کتاب کوچک (حاصل مراقبه و تجربه) به منظور رساله یی جامع در موضوع مکرر نگاشته قدرت اندیشه نیست. بیش از توضیح، توصیه است. هدفش برانگیختن مردان و زنان به اکتشاف و ادراک این حقیقت است که «خودشان آفرینندگان خویشند.»
در پرتو اندیشه هایی که بر می گزینند و می پرورانند؛ ذهن ریسنده اصلی است! هم جامه درونی منش و نیز جامه برونی وضعیت. اگر تا کنون از روی جهالت و درد تنیده اند، بادا اکنون در نور و سعادت بتنند. جیمز آلن انگلستان.

 

خلاصه کتاب و کتاب صوتی تو همانی که می اندیشی را از اینجا دانلود کنید

[better-wp-embedder width=”100%” height=”400px” download=”logged-in” download-text=”دانلود کنید” attachment_id=”25569″ /]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =