گزارش سمینار کسب و کار رویایی ۱

همانطور که اطلاع دارید روز جمعه ۲۲ اردیبهشت ماه سمینار کسب و کار رویایی در سالن مجتمع اسوه برگزار شد.

ما به قول مان همیشه وفادار بودیم و تا بحال تمام برنامه هایمان را سر وقت شروع کرده ایم. این سمینار را هم حتی ۱۰ دقیقه زودتر شروع کردیم.

قرار بود از ساعت ۹ تا ۹:۳۰ فیلم های انگیزشی پخش کنیم که این کار دقایقی زودتر شروع شد و سه فیلم بسیار انگیزشی و پر انرزی برای حضار پخش شد..

سپس در ساعت ۹:۲۰ دقیقه قرآن و سرود پخش شد و ساعت ۹:۲۵ دقیقه علی جاوید روی صحنه رفت و در ابتدا با حضار سلام و احوالپرسی کرده و به حضارو و مهمانان خیر مقدم گفت.

سپس از حضار درخواست کرد تا برنامه را با چند حرکت ورزشی کوچک شروع کنند.

سمینار کسب و کار رویایی

پس از آن استاد جاوید مباحث خود را شروع کرد و به اهمیت راه اندازی کسب و کار و تحلیل شرایط فعلی اقتصادی پرداخت

سمینار کسب و کار رویایی

بخش اول سخنرانی استاد جاوید تا ساعت۱۰:۱۵ ادامه داشت و در این لحظه از استاد مهدی بیداری دعوت کرد تا تجربیات خودش را در مورد کسب و کار رویایی بیان کند.

سمینار کسب و کار رویایی

در ساعت ۱۱ زمان استراحت اعلام شد و استاد جاوید از حضار درخواست کرد قبل از رفتن به بیرون از سالن کسانی که تمایل دارند روی استیج بیایند تا یک عکس یادگاری گرفته شود.

سمینار کسب و کار رویایی

در ساعت ۱۱ تا ۱۱:۳۰ شرکت کنندگان به بیرون از سالن رفتند و در خلال پذیرایی با همدیگر آشنا شدند و از محصولات تدبیر فردا که با تخفیف ۶۰ درصدی عرضه شده بود بازدید کردند. خوشبختانه استقبال از محصولات به قدری بالا بود که اکثر موجودی محصولات در همان دقایق اولیه به فروش رفت.

 

سمینار کسب و کار رویایی

 

سپس در ساعت ۱۱:۳۰ بخش بعدی برنامه که ادامه سخنرانی استاد جاوید بود ادامه یافت و تا ساعت ۱۳ به طول انجامید. 

سمینار کسب و کار رویایی

 

در پایان برنامه از دوره بلند مدت ” مدرسان فردا ” رو نمایی شد و از ساعت ۱۳ تا ۱۴:۳۰ نیز استاد جاوید در سالن حضور داشت و به سوالات شرکت کنندگان پاسخ داد.

سمینار کسب و کار رویایی

سمینار کسب و کار رویایی مجددا در روز جمعه تاریخ ۵ خرداد ماه مجددا در سالن اسوه برگزار می شود. در صورت تمایل می توانید از لینک زیر در سمینار ثبت نام کنید.

ثبت نام در سمینار کسب و کار رویایی ۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − چهار =