۱۱ روش مختلف برای به دست اوردن پول در خواب

۱۱ روش مختلف برای به دست اوردن پول در خواب

 

به یاد دارید که در گذشته به شما در مورد در شک ماندن هشدار دادیم چرا که علاقه هرگز از شارژکردن ما دست بر نمی دارد، علاقه هرگز نمیخوابد ، هرگز مرخصی نمی گیرد و به تعطیلات نمی رود. برعکس ان نیز درست است.

ایا پول شما هنگامی که خواب هستید پول تولید می کند؟ ایا صحت این قضیه خوشایند است؟ به دلیل اینکه ما در دوره ی علاقه مندی ها زندگی می کنیم، به دست اوردن پول اضافی کار سختی نیست.

با توجه به این مسئله، در اینجا ۱۱ روش مختلف برای به دست اوردن پول در خواب، معرفی می شود.

 

۱) وبلاگ درست کنید.

شاید متداول ترین روش به دست اوردن درامد منفعل به وسیله ی راه اندازی وبلاگ شخصی باشد. راه اندازی ان تنها چند دقیقه طول می کشد و هزینه ی زیادی ندارد- تنها بایستی نام صفحه ی خود را خریداری کرده و پول متصدی را بپردازید

بعد از ان، نوشتن مطالب جذاب و مورد علاقه ی مردم را اغاز کنید، مطالبی که مایل به خواندن و اشتراک گذاری هستند. به عنوان مثال، اگر شما یک حسابدار هستید که به مالکان بیزینس های کوچک در انجام وظایفشان کمک می کنید، این موضوع وبلاگ شما خواهد بود. من شخصا وبلاگ صدور صورت حساب دارم تا به مشتریان در صدور فاکتور و صورت حساب کمک کنم. این کار باعث هزاران ثبت نام در ماه می شود.

مطمئن شوید که موضوعات مورد انتخاب شما، محبوب و مشهور است. اگر شما هنوز که هنوزه تکان خوردن حیوان خانگی تان را دوست دارید، من شک دارم که افراد کافی از سایت شما دیدن کنند و ان را به صورت پول در بیاورند. اما، شما هرگز نمی دانید.

شما یکبار مراحل زیر را اموخته اید، شما می توانید با استفاده از این روش ها از طریق وبلاگ خود پول در اورید:

کمیسیون ها را به عنوان وابسته ها ذخیره کنید. این زمانی است که شما محصولات و خدمات دیگران را بر روی سایت خود قرار می دهید. از مرتبط بودن این محصولات و خدمات به وبلاگ خود اطمینان حاصل کنید. به عنوان مثال، ان وبلاگ حسابداری می تواند وابسته ای برای حسابداری و یا نرافزار صورت حساب، باشد. هنگامی یک همکار وابسته پیدا کردید، کدی را دریافت می کنید در نتیجه هنگامی که مراجعه کننده روی ان لینک در سایت شما کلیک می کند، شما کمیسیون خود را دریافت می کنید.

تبلیغات فروش. اگر وبلاگ شما برای تبدیل شدن به وابسته ترافیک دارد، در نتیجه فرصت مناسبی برای تبلیغات در سایت شما وجود دارد. شما در ابتدا درامد انچنانی نداشته باشید، چیزی شبیه ۲۰ دلار بابت هر تبلیغ. اما در ادامه قادر خواهید بود تا یک رقم سه براری را مطالبه کنید. دوباره تاکید می کنم که سایت شما بایستی باکیفیت باشد.

اسپانسر پیدا کنید. این با فروش تبلیغات بر روی سایتتان کمی متفاوت است. اسپانسر تنها یک بخش از مفهوم ضمانت و یا لوگو ی دائمی استفاده شده در سایتتان است.

 

۲) اطلاعات مربوط به محصولات خودتان را به فروش بگذارید.

راه بعدی برای پول در آوردن در خواب: اگر در ضمینه ی خاصی اطلاعات خوبی دارید، میتوانید محصولاتی مانند کتاب الکترونیکی و یا ویدئو تهیه کنید و انها را در وبلاگ خود به فروش بگذارید. شاید تهیه و به فروش گذاشتن محصولات در ابتدا سخت باشد اما، هنگامی که کار پایه ی ان انجام شد، می توانید به صندلی خود تکیه بدهید و پول پارو کنید.

 

۳) حق تالیف و امتیاز را نگه دارید.

اگر شما یک موسیقیدان، بازیگرو یا نویسنده ی بااستعداد هستید می توانید حق امتیاز کارتان را داشته باشید. به عبارت دیگر، مردم بابت استفاده از کار و دارایی خلاقانه ی  شما، به شما پول می پردازند.

اگر شما به اندازه ی کافی بااستعداد نیستید، اما هم چنان علاقه مند به کسب حق امتیاز می باشید، در نتیجه سری به معاوضه ی حق امتیاز بزنید. جایی شبیه به بازار است که در ان شما می توانید حق امتیاز خرید و فروش کنید.

 

۴) یک انجمن متشکل از اعضا ایجاد کنید.

راه بعدی برای پول در آوردن در خواب: اگر شما خود را به عنوان یک عنصر قدرتمند اثبات کرده اید، می توانید انجمنی را به راه بیاندازید و به اعضای ان در ازای دریافت مطالب و اطلاعات غیر قابل دسترس برای دیگران، حقوق ماهانه بدهید.

یکی از نمونه های مورد علاقه من تیموتی سایکز است. او هر ماه با عضویت در یک انجمن بیش از ۱۰۰٫۰۰۰ دلار درامد منفعل دارد. او در این انجمن به بحث درباره ی چگونگی کسب درامد در معامله سهام پنی می پردازد.

images

۵)یک پاسخ گوی خودکار نصب کنید.

یکی دیگر از مدل های بیزینس ان لاین استفاده از پاسخ گوی خودکار برای فروش محصولات، خدمات و عضویت است. در این مدل افراد با گذاشتن ایمیلی در سایت شما، ایمیل خودکاری را دریافت می کنند که حامل لینک دانلود مطالب و یا اطلاعات ارائه شده توسط شماست.

برای انجام این کار شما نیاز به سرویسی مانند «هیولای اپتین » احتیاج دارید. من هم چنین پیش از استفاده از پاسخ گوی خودکار، خواندن مطالب« این جوانه سریع» را پیشنهاد می کنم.

 

۶)به وب سایت های دیگر تلنگر بزنید.

اگر شما موفق شده اید که یک وب سایت با ترافیک بالا ایجاد کنید، می توانید ان را در بازار های فروش مانند« فلیپا»، به فروش بگذارید. من در اینجا سایت های بسیاری را خرید و فروش کرده ام و پول زیادی به جیب زده ام.

 

۷)محصولات فیزیکی بفروشید.

راه بعدی برای پول در آوردن در خواب: مانند وب سایت، راه های بسیاری برای کسب درامد منفعل با استفاده از فروش محصولات فیزیکی وجود دارد. احتمالا، یکی از متداول ترین راه ها، فروش اجناس قدیمی خودتان در ای بی است. البته اگر شما چیزی برای فروش ندارید می توانید از خرید واگذاری اغاز کنید. در این روش می توانید محصولات شرکت ها را در ای بی یا امازون بفروشید و انها بقیه کارها را انجام می دهند.

شما می توانید تجارت الکترویک شخصی تان را با استفاده از …… اغاز کنید. انها همه ی ان چیزی را که برای فروش ان لاین محصولات نیاز دارید، از یک فروشگاه کامل انلاین در اختیارتان قرار می دهند.

راه بعدی برای پول در آوردن در خواب

۸) در اوراق سهام سرمایه گذاری کنید.

اگر در سهام ها سرمایه گذاری کنید در واقع سهام دار می شوید. این کار باعث می شود تا از سود انها سهمی داشته باشید. خرید سهام در طول سالیان یکی از متداول ترین راه های کسب درامد منفعل است. بایستی از اینترنت سپاس گزار بود چرا که جستجو و خرید سهام شخصی را برای ما اسان نموده است.

در نظر داشته باشید که سهامی را که خریداری می کنید می تواند در طی سالها تغییرات متفاوتی داشته باشد. به عنوان نمونه، من به دنبال سهامی هستم که برای دخترم سوددهی داشته باشد. سهامی مانند سی.ای ۵۲۹  تا بدین وسیله شهریه کالج دخترم تامین شود.

 

۹) وام همکار به همکار .

راه بعدی برای پول در آوردن در خواب:کمپانی هایی مانند « لندینگ کلاب»، « پراسپر» و « هارمونی» صنعتی را به راه انداخته اند که در ان هر شخص می تواند یک وام دهنده باشد. در مرحله بعد انها شما را به یک وام گیرنده متصل می کنند، وام گیرنده ای که خود دارای مشکلاتی برای گرفتن وام از بانک است. شما می توانید رقم بالاتری را بر روی وام قرار دهید چرا که مستقیما با فرد وام گیرنده سروکار دارید.

 

۱۰) ملک و املاک خود را اجاره بدهید.

با استفاده از ایر بی ان بی ، شما می توانید منزلتان را زمانی که در سفر هستید و یا منزل تعطیلاتتان را زمانی که بدون استفاده است، اجاره بدهید. شما هم چنین می توانید گاراژ، فضای پارکینگ و یا فضای خالی دفترتان را اجاره بدهید. این روش مناسبی برای کسب درامد مکمل است بدون اینکه کاری به جز زدن اگهی انجام دهید.

کتابهای مرتبط: کتاب « مون لایتینگ در اینترنت»، چاپ دوم اثر شلبی لارسون

 

۱۱) یک شخص واسطه استخدام کنید.                 

راه بعدی برای پول در آوردن در خواب: این کار به عنوان داوری شناخته می شود و در واقع این است که شخصی به جای شما کارها را انجام  دهد. به عنوان نمونه شما می توانید از خدمات گردش حیوانات خانگی مانند سگ و انجام طراحی وب  شروع کنید اما به جای خودتان شخص دیگری را برای انجام کار حقیقی مامور کنید. شما بهتر است هر چیزی به جز بودن یک واسطه برای شرکت ها برای انجام چنین کارهایی باشید.

 

منبع : تدبیر فردا

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − هشت =