۳ برابر کردن درآمد در سال جدید، اما چگونه و چطور چنین کنیم؟!

۳ برابر کردن درآمد خود در سال جدید دور از انتظار نیست، نه تنها دور از انتظار نیست بلکه شدنی است! با همین اطمینان به شما می گوییم که چنین هدفی در دسترس هر کسی هست به شرطی که بدانید چه کنید و چه طوری عمل کنید.

در این مقاله قصد داریم از زبان فلورا سیج، نویسنده، روان شناس و مدرس دوره های کسب و کار به این موضوع بپردازیم. با تدبیر فردا تا به انتهای این مقاله همراه باشید 🙂

 

۳ برابر کردن درآمد در سال جدید

بسیاری از من خواسته اند که توضیح دهم طی دو سال گذشته چه طور تونستم به طور منطم به کار های مختلف و گوناگونی که برای خودم تعریف و مشخص کردم برسم و همه آن ها را به نحو مناسبی به پیش ببرم.

و یا این که چطور با توجه به این که کار عادی و روزمره خودم را ترک کردم پس چگونه می توانم درآمد خودم را سال به سال افزایش دهم! البته پاسخ من به این چگونه ها و چطور برای دوره های زمانی مختلف متفاوت است ولی در کل چند پاسخ کوتاه و کلی می توان برای همه این سوال ها یافت و ارائه داد.

به ترتیب چندی از این پاسخ های کلی و نکات مهم را بررسی می کنیم:

پایداری و استقامت در کار

اگر واقعا می خواهید به رویایی که در سر دارید برسید هر روز که از خواب بیدار می شوید باید در جهت شکل گیری و به ثمر رسیدن این رویا فکر کنید و اقدام نماید.

وقتی که ما رویاهای مان را هر روز پیگیری میکنیم و هر روز قدمی نو در جهت تحقق بخشیدن به آن بر میداریم در حقیقت داریم پایه های شکل گیری و به نتیجه رسیدن ذهنیت خود را می سازیم و این گونه می شود که بعد از گذشت مدتی خود آرزو به واقعیت تبدیل شده است.

همیشه یادتان باشد که شهر روم یک روزه ساخت نشد 😉

عمل گرا باشید

عمل گرا شوید اگر تا دیروز در رویا های تان زندگی می کردید. در رویا و آروز ها سیر کردن و تخیل پردازی خوب است ولی دیگر وقت آن رسیده در واقعیت به دنبال رسیدن به آروز های تان باشید نه در تخیل!

برای موفقیت برنامه داشته باشید

برنامه ریزی برای رسیدن به موفقیت یعنی این که شما دارید به خودتان تاکیید می کنید که باید عقلانی و امیدوارانه به پیش می روید و آینده ای سرشار از رضایت و موفقیت در انتظار شماست.

هدفمند باشید (نکته بسیار بسیار مهم)

برای خودتان هدف هایی درست کنید و حس تعلق خاطر به اهداف تان داشته باشید و هر روز اهداف تان را مرور کنید و دیگر کافی است برای رسیدن به اهداف تان به پاخیزید 🙂

و البته همواره سعی کنید اهداف تان را به روز کنید و در صورت نیاز تعییر شان دهید

محدودیت ها را بشناسید

شما یک نفر هستید و نباید اندازه صد نفر از خود توقع تلاش و کار و خلاقیت داشته باشید. از جمله محدودیت هایی که باید با آن کنار بیایید خستگی و خواب آلودگی است. استراحت کافی و شور و نشاط می تواند شما را به سمت هدف های تان بهتر هدایت کند.

3 برابر کردن درآمد

به موارد الهام بخش توجه کنید

جملات الهام بخش، سخن رانی های انگیزشی و دیگر موارد از این قبیل به شدت توصیه می شود.

انسان همواره نیاز به انگیزه داره و شرکت در دوره های این چنینی شاید در نگاه اول چندان لزومی نداشته باشد ولی کافی است در یکی از این دوره ها شرکت کنید تا به قدرت این دوره ها در ایجاد انگیزه در شما برای پیمودن ادامه مسیر پی ببرید.

در برابر نا ملایمات زندگی و کار مهربان باشید

شاید بگویید این موضوع چه ربطی دارد به ۳ برابر کردن درآمد ؟! ولی نکته این جا است که مثلا در کسب و کار خود محصولی تولید کردید که انتظار داشتید فروش خوبی داشته باشید ولی این طور نشده است و یا خدماتی جدیدی ارائه می دید که انتظار داشتید مورد استقبال بازار هدف قرار بگیرد و خب چنین نشده، در این صورت شما باید در نظر بگیرید که نا امیدی و بد خلقی و … دوای درد شما نیست.

در عوض با آرامش از نو به بررسی محصول و خدمات خود بپردازید و مشکلات طرح را پیدا کنید. حتی ممکن است مشکل از نحوه بازاریابی و تبلیغات باشد.

پس به جای کج خلقی و نا امیدی شاید بهتر است کمی زاویه دید خود را به مسائل عوض کنید 🙂

درک بهتر کاری که در حال انجام هستید

نیازی نیست عمیقا برای کاری که انجام می دهید فلسفه چینی کنید ولی اگر بدانید و درست درک کنید که نتایج مادی و معنوی کار تان چقدر برای خود و دیگران مفید و با اهمیت است قطعا در نحوه شکل گیری و ادامه کسب و کار شما تاثیر گذار خواهد بود و کسب و کاری رو به رشد بیشتری خواهید داشت.

یاد تان باشد ۳ برابر کردن درآمد نیاز به رسد بیشتر کسب و کار فعلی تان دارد.

رویا ها و تصورات بزرگ بپرورانید

بزرگ فکر کنید و ایده آل ایده پردازید کنید. این مثل معروف را همواره به یاد داشته باشید که دانش آموزی که برای نمره ۱۷ درس بخواند نمره اش بهتر ۱۵ نخواهد شد و دانش آموزی که برای نمره ده درس بخواند به احتمال زیاد در آن درس مردود می شود.

بزرگ فکر کنید و سعی کنید با بهترین کیفیت ایده پردازید کنید و البته در کنار همه این ها واقع گرایی را چاشنی کار قرار دهید تا با ذهنیت درستی دست به کار شوید.

در کسب و کار هم چنان دنبال یادگیری بیشتر باشید

اگر می خواهید برای ۳ برابر کردن درآمد خود اقدام کنید، حتما باید همچون دانشجو ها و محصل ها جویای دانش بیشتر و یادگیری عمیق تر در مورد کسب و کار تان باشید. شما به پیشرفت در کسب و کار نیاز دارید و پیشرفت حاصل نمی شود مگر با دانش بیشتر

پرسش گر باشید

در مورد همه چیز ذهنی پویا و پرسش گر داشته باشید، حتی در مورد مسائل به ظاهر کم اهمیت سعی کنید جویای علت ها و روابط فی ما بین باشید.

 

و البته شاید بتوان موارد بسیاری دیگر نیز آورد که هر یک به نوعی می توانند در پیش رفت کسب و کار و در نتیجه رشد درآمد شما موثر باشند. ممکن است تجربه های شخصی شما نیز تکمیل کننده این مقاله باشند. با تدبیر فردا در ارتباط باشید و تجربه های خود را در اختیار سایرین قرار دهید 🙂

 

منابع مورد استفاده:

florasage

تدبیر فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 3 =