۴ مزیت ابتکاری که به شما کمک خواهد کرد استعداد درجه‌ یک شوید

۴ مزیت ابتکاری که به شما کمک خواهد کرد مانع استعداد درجه‌ یک شوید

انتظار برای  برای جهش به حقوق بالاتر را متوقف کنید. در عوض، ملاحظه کنید چگونه کیفیت زندگی‌تان بهبود می‌یابد.

در جایی که استعداد به پایان می‌رسد پول دیگر حاکم نیست، این واقعیت توسط مرجع خبری بسیار مشهور مگین کلی ژانویه گذشته از فاکس نیوز به ان‌بی‌سی انتقال یافت.

ظاهراً فاکس ۲۰ میلیون دلار به کلی برای ماندن پیشنهاد داده است، اما حتی این چند میلیون دلار نتوانسته او را درباره سرود افسونگر زندگی خانوادگی متزلزل کند. حرکتش باعث درهم شکستن این باور درازمدت شد که مجریان نخبه تنها علاقه‌مند به حقوق بیشتر هستند. معلوم است که رساندن کودکان به مدرسه و بودن با خانواده به صورت کلی جایگزین حقوق و دستمزد بسیار زیاد می‌شود.

داستان کِلی فرصتی منحصر به فرد برای شرکت‌های فعال با بودجه محدود، اما مایل به ربودن کارمندان با استعداد، ارائه می‌دهد. در یک کلام، آنها می‌توانند از نبوغ برای رقابت در برابر استارت‌آپ‌های ثروتمندتر بدون متلاشی کردن بودجه‌های‌شان استفاده کنند. برخی مزایای کاملاً نوآور ارائه می‌شود.

پایان سلطنت حقوق و دستمزد

آیا می‌خواهید کارگران فوق‌العاده استخدام کنید؟ دیگر انتظار نامزدهای استثنایی که تحت وعده پول نرم می‌شوند نداشته باشید. در عوض، به دنبال انگیزه‌ها و دلایل پنهان باشید که باعث می‌شود مردم شغل‌های پرسود را ترک کنند. کارمندان، به خصوص نسل هزاره، به برخورد انسانی ارزش می‌دهند به جای اینکه همانند کالا دیده شوند.

طرز فکر «به اندازه کافی پول دارم؛ در حال حاضر می‌خواهم کیفیت زندگی بالاتر داشته باشم» احتمالاً ریشه در واقعیت‌های کاری پیش‌رو والدین دارد. مجریان برتر در کسب و کار‌ می‌خواهند مجریان برتر در خانه نیز باشند، و این موضوع نیازمند آزادی شخصی، انعطاف پذیری و کنترل است.

کسب و کارها به خوبی با کارکنان همانند «کارآفرینان سازمانی»، یا کارگزارهای آزاد، برخورد می‌کنند، به آنها توانایی برای انتخاب در هر دوزمینه کار و خانه می‌دهند. این موضوع با سوالی ساده شروع می شود: کارکنان برای خودشان چه چیز می‌خواهند، اما به ندرت از زمان، انرژی، تلاش یا دلار برای رسیدن به آن استفاده می‌کنند؟

حرکت کِلی کمک کرد اثبات شود که غیر از پرداختی زیاد موردهای دیگر نیز برای شغل مناسب وجود دارد. در اینجا چهار مزیت برای ملاحظه پیشنهاد به منظور به دست آوردن این استعداد تاپ آمده است:

  1. تکالیف تمیزکاری خانه را از فهرست کارهای‌شان خارج کنید.

تمیزکاری خانگی کارگران را به طور کامل از لذت کامل تعطیلی‌شان محروم می‌کند. به گزارش اداره آمار کار ایالات متحده، زنان تقریبا به طور متوسط ۱۶ ساعت در هفته صرف کارهای خانه می‌کنند؛ مردان حدود ۱۰ ساعت وقت صرف می‌کنند. شرکت‌مان متوجه شد چگونه این کشش خانه‌داری انگیزش و روحیه کارکنان را کاهش می‌دهد، بنابراین بی‌درنگ تمیزکاری منزل رایگان را برای همه در لیست حقوق‌مان تعیین کردیم.

این کار سالانه چند هزار دلار به ازای هر نفر هزینه داشت. بنابراین، به جای قرار دادن این پول در حقوق، آن را در انگیزشی سرمایه گذاری کردیم که باعث وفاداری و الهام‌بخش می‌شد. آیا کارگران‌مان بالاترین حقوق روی سیاره را دارند؟ خیر. با این حال احساس قدردانی و اعتبار می‌کنند، اگر وفاداری به ماموریت کسب و کارمان را کنار بگذاریم. به علاوه، آنها دیوانه‌وار به کارفرمای‌شان می‌بالند، این موضوع باعث می‌شود استعدادهای بیشتر به سمت ما بیایند.

  1. گرایش‌های ورزشی زیاد را تشویق کنید.

نظرسنجی Monster.com نشان داد ۷۷ درصد مردم به دلیل استرس کار را ترک کرده‌اند و یا قصد ترک کار دارند. این نتایج نشان می‌دهند کارآفرینان می‌توانند با کاهش استرس کارکنان جابجایی آنها را کمتر کنند، این کار تا حدی توسط فعالیت استوار قابل تحقق است.

کارآفرینان باید تناسب اندام را در میان کارکنان‌شان تصدیق کنند، اما این کار نباید با دور ریختن پول زیاد همراه شود. هر نوع هجوم پولی مستعد هدایت به سمت محرک‌های تنش‌زا در زندگی کارمند است، همانند صورت‌حساب‌های پرداخت نشده. هدیات منبع به زعم شخص بهتر به کار می‌آید.

کارمندان را در ورزشگاه‌های مدرن با خدمات کامل ثبت نام کنید و تمام هزینه‌های آموزشی شخص را بپردازید. خلاصه نیروی کار با انرژی خواهد بود که بهتر برای فعالیت ذهنی و بدنی روزانه آماده شده است.

 

  1. از قرارهای شبانه منظم حمایت کنید.

چرا کارکنان از قرارهای شبانه اجتناب می‌کنند؟ هزینه. Care.com می‌گوید میانگین هزینه پرستار کودک در ایالات متحده آمریکا حدود ۱۵ دلار در ساعت است. و این هزینه در ملاحظات مالی دیگر والدین، از جمله هزینه غذا، نوشیدنی و سرگرمی قرار ندارد. اغلب والدین به شرطی بیرون خواهند رفت که شخصی دیگر هزینه‌ها را تامین کند.

راه‌حل‌مان برای این موضوع مسترد کردن هزینه‌های قرارهای شبانه کارگران است. نیاز به سند داریم، از جمله رسیدهای مراقبت از کودک، بلیط سینما، شام یا اقدامات دیگر. شرکت در ادامه تمام هزینه‌ها را جبران می‌کند. کارکنان از تمرکز‌مان برای کمک به آنها در گذران زمان با افراد مهم دیگر قدردانی می‌کنند.

  1. تعطیلات را اجباری کنید.

اغلب کارمندان شکلی از زمان شخصی را به صورت بخشی از بسته مزایای استاندارد دریافت می‌کنند. با این حال، برخی کارگران همانند کارگران نت‌فلیکس و لینکدین، تعطیلات یا زمان استراحت نامحدود دارند. متاسفانه، بسیاری از افراد هرگز از تعطیلات‌شان استفاده نمی‌کنند، که هم به آنها و هم به کارفرمای‌شان در طولانی مدت آسیب می‌زند هنگامی که آنها از فرسودگی شغلی رنج می‌برند.

استفاده از تعطیلات را اجباری کنید، به جای اینکه تعطیلات را تشویق کنید. ترفیع را برای افرادی که هرگز مرخصی نمی‌گیرند نپذیرید. این موضوع در پیش نظر انتظارات کارکنان قرار خواهد گرفت و تعهد جدی به سلامت ذهنی‌شان را نشان می‌دهد. مادامی که کارشان انجام شود، کارکنان باید استقلال برای باز کردن بال‌های‌شان بدون پشیمانی داشته باشند، که به آنها اجازه برگشت به صورت احیاء شده و الهام یافته می‌دهد.

موضوعی که ما را به مگین‌ کلی برمی‌گرداند: خروجش از فاکس فرصتی آموزشی بود که به صورت سرخط خبرها درآمد. وقتی به عشق‌بازی و حفظ استعداد تاپ رسید، کارفرمایان باید مزایایی را ارائه دهند که کارکنان مدرن به واقع خواستارش هستند—از جمله مزایایی که در اینجا ذکر شده‌اند.

منبع: تدبیر فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + شش =