درباره شرکت هفت

شرکت هفت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله.

در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی.

شرکت هفت دارای ۱۲ سال سابقه کار و داشتن ۸۶ مشتری مشتری فعال است که تا به حال توانسته ۷ جایزه بین المللی دریافت کند.

تخصص شرکت

خدمات خلاقانه - ۱۲ سال
بینش و استراتژی - ۱۰ سال
تحقیقات رسانه ای - ۸ سال
اطلاعات بازاریابی - ۷ سال

چند کلمه از رئیس شرکت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال.

آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

جیمز اندرسون

اکونومیست / کارآفرین / هفت شرکت موسسه
[dt_fancy_image image_id=”1797″ width=”800″ height=”800″ border_radius=”1000px”]
۰
متخصص
۰
مشتری خوشحال
۰
موارد موفق

چرا شرکت هفت را انتخاب کنید؟

متفاوت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

مسئولیت

کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و گذشته را می طلبد.

شفافیت

تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت.

تمامیت

که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

تصاویر شرکت هفت

[dt_photos_masonry type=”grid” padding=”5″ proportion=”1:1″ column_width=”100″ columns=”4″]

مشتریان شرکت

[dt_carousel slides_on_wide_desk=”6″ slides_on_desk=”6″ slides_on_lapt=”4″ arrow_bg_width=”22x” arrow_bg_height=”80px” arrow_border_radius=”0px” arrow_border_width=”0px” arrow_icon_color_hover=”#ffffff” arrow_bg_color_hover=”#f4a215″ r_arrow_icon_paddings=”0px 0px 0px 0px” r_arrow_v_offset=”0px” r_arrow_h_offset=”0px” l_arrow_icon_paddings=”0px 0px 0px 0px” l_arrow_v_offset=”0px” l_arrow_h_offset=”0px” arrow_responsiveness=”no-changes” css_dt_carousel=”.vc_custom_1498756520817{padding-right: 50px !important;padding-left: 50px !important;}”]
4-logo-20
4-logo-22
4-logo-23-2
4-logo-19
4-logo-18
4-logo-14
4-logo-15
[/dt_carousel]
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید