مدرسه کار و کسب کاریزما

گروه آموزشی کاریزما به اشخاص و صاحبان کار و کسب کمک می کند تا بتوانند به اهداف و رویاهای خودشان جامه ی عمل بپوشانند.مدرسه کسب و کار کاریزما

ما در گروه آموزشی کاریزما به چند روش می توانیم به شما کمک کنیم تا بتوانید دستاوردهای بهتری در زندگی و کارو کسب تان داشته باشید.

روش های ما برای کمک به شما:

۱- برگزاری دوره های آنلاین و غیر حضوری

۲- برگزاری دوره های آموزشی حضوری

۳- مشاوره های شخصی به شما در حوزه رشد شخصی و یا توسعه کسب و کار

۴- برگزاری سمینارها، همایش ها و کارگاههای مختلف در حوزه های رشد شخصی، بازاریابی، فروش و کسب و کار

گروه آموزشی کاریزما به مدیریت دکتر علی جاوید از سال ۸۵ کار خود را آغاز نموده اما با نام های دیگری این فعالیت در جریان بود که در سال ۹۷ تصمیم بر آن شد تا تمام زیر مجموعه های کاری ما تحت یک عنوان فعالیت خود را ادامه دهند و به همین دلیل در سال ۹۷ نام ” کاریزما ” به عنوان نام تجاری گروه انتخاب شد. و تمام سایت ها و مجموعه های دیگر ما در واقع زیر مجموعه ای از کاریزما می باشند.

ما در حدود  ۱۲ سال پیش توانسته ایم به بیش از ۲۰۰ شرکت و سازمان و همچنین به بیش از ۱۵۰۰۰ نفر کمک کنیم تا بتوانند در زندگی و کار و کسب شان تغییرات مفید و موثری ایجاد کنند.

عمده ی فعالیت ما در حوزه کسب و کار، بازاریابی و فرو ش  است و آموزش هایی نیز در حوزه های رشد شخصی و کسب ثروت ارائه می دهیم.

ما همواره در تلاشیم تا خود و خدماتمان را ارتقا دهیم. و از شما مخاطبان عزیز تقاضا داریم با نظرات ارزشمندتان ما را یاری کنید.

با سپاس

چند کلمه از مدیر گروه

با سلام

من علی ( آریان ) جاوید هستم، بابت حضورتان در وب سایت گروه آموزشی کاریزما خوش آمد می گویم. من سالها در جستجوی راهی برای رشد و توسعه خود و کار و کسبم بودمف آموزش های زیادی دیدم و از محضر بسیاری از اساتید ایرانی و خارجی بهره بردم، تاکنون توانسته ام چندین کسب و کار موفق راه اندازی کنم و از سال ۸۴ کار آموزش را شروع کردم و توانسته ام به افراد زیادی در سراسر کشور کمک کنم تا زندگی بهتری برای خودشان محقق کنند.

در بسیاری از کلاس های انگیزشی شرکت کرده ام و البته همچنان شرکت می کنم اما واقعیت آن است که با تغییر فکر و تغییر باور به تنهایی نمی توان موفق شد و لازمه ی موفقیت قطعا حرکت و اقدام است منتها حرکتی که با باور و اعتقاد همراه باشد و آنقدر حرکت مصمم و با پشتکار باشد که تا حصول نتیجه ادامه پیدا کند.

هرگز مخالف دوره ها و کلاس های انگیزشی نبوده ام و همانگونه که زیک زیگلار می گوید، کلاس های انگیزشی مانند حمام برای روح است و ما برای حفط انگیزه به آن نیاز داریم.

اما آنچه مهم تر است حرکت کردن و تسلیم نشدن است، بیش از ۸۰ درصد افراد جامعه زندگی یکنواخت و عادی را به تلاش و تکاپو برای موفقیت ترجیح می دهند و فقط ۲۰ درصد هستند که حاضرند مشقت ها و سختی های مسیر موفقیت را با آغوش باز بپذیرند تا به سر منزل مقصود برسند.

من دو شعار دارم که همیشه تکرار کرده ام :

۱- متفاوت عمل کن تا متمایز شوی

Do different be different

۲- معجزات زمانی در زندگی شما اتفاق می افتند که تلاش شما از توانتان بیشتر باشد.

با ارزوی موفقیت برای شما.

دکتر آریان جاوید

علی جاوید

مدیر گروه کاریزما/ کارآفرین / مدرس و مشاور ارشد کار و کسب
bbbbbb