دوره رایگان آموزش موفقیت در زندگی و کسب و کار

۱۰۰ % تخفیف به مدت محدود

دوره ۸ جلسه ای آموزش موفقیت و آموزش بازاریابی به ارزش ۱٫۹۹۰٫۰۰۰ ریال با تخفیف ۱۰۰ درصد و بصورت کاملا رایگان به مدت محدودی در اختیار شماست. فقط کافیست ایمیل خود را وارد کنید و در این دوره شرکت کنید.


در دو سال گذشته بیش از ۴۹۰۰۰ نفر در این دوره رایگان شرکت کرده اند. این فرصت بی نظیر را از دست ندهید.


دوره رایگان آموزش موفقیت و بازاریابی

دوره رایگان آموزش موفقیت این امکان را برای شما فراهم می کند تا پایه های دست یابی به موفقیت در زندگی و کسب و کارتان را بسازید.

اگر حوصله خواندن متن را ندارید این فیلم را ببینید

 در این دوره چه چیزهایی آموزش داده می شود؟

دوره رایگان آموزش اصول و مبانی موفقیت و بهبود شخصی و اصول بازاریابی شامل ۷ جلسه است که در آن مطالبی در اختیار شما قرار می گیرد که در بعضی سایت ها به مبلغ بالای یکی دو میلیون تومان ارائه می شود. این ۷ جلسه شامل بیش از ۵ ساعت فایل صوتی و تصویری و تعدادی فایل متنی و کتاب الکترونیک است. مدرس این دوره -علی جاوید – این دوره را کاملا به رایگان برای شما آماده کرده و به شما تعهد می دهد که ایمیل های شما نزد مدیر اول محرمانه تلقی شده و هرگز ایمیل های نامربوط نیز ارسال نخواهد شد.


20160907_174450

 


مطالب این دوره به شرح زیر برایتان ارسال می شود:

۱- بلافاصله بعد از ثبت نام؛ جلسه اول: چگونه موفق شویم؟ (مباحث کلی) + ۵۷ صفحه اول از کتاب کارخانه پول سازی.

۲- یک روز بعد؛ جلسه دوم: ذهن چگونه عمل می کند؟

۳- سه  روز بعد؛ جلسه سوم : مدیریت و برنامه ریزی ذهن برای موفقیت.

۴- شش روز بعد؛ جلسه چهارم : چگونه با هیپنوتیزم و تجسم خلاق به اهدافمان برسیم؟ + کتاب تجسم خلاق.

۵- ده روز بعد؛ جلسه پنجم: اصول و تکنیک های کاملا کاربردی هدف گذاری در زندگی و کسب و کار.

۶- پانزده روز بعد؛ جلسه ششم: روش هایی ۱۰۰درصد کاربردی برای نفوذ و تاثیرگذاری در دیگران.

۷-  نوزده روز بعد؛ جلسه هفتم : اصول بازاریابی و پایه های بازاریابی + کتاب بازاریابی و فروش حرفه ای.  

۸-  بیست و چهار روز بعد؛ جلسه هشتم : بازاریابی هیپنوتیزمی و تکنیک های اقناع مشتری.

    

    فقط کافیست روی دکمه ثبت نام کلیک کنید و فایل‌های آموزشی را در ایمیل خود دریافت کنید.


چرا این دوره آموزشی ۱۰۰% رایگان است؟!

مطالبی که در این دوره بصورت رایگان ارایه شده توسط افرادی به مبالغ بالای یکی دو میلیون تومان به فروش می رسد.

این دوره قبلا به صورت آنلاین و با قیمت ۱۹۹ هزار تومان برگزار می شد  و ما به این دلیل آن را رایگان ارائه کردیم تا افراد بیشتری بتوانند از محتوای ارزشمند برخوردار شده و تغییراتی هرچند جزئی در زندگی و کسب و کار خود ایجاد کنند.


نیازی به پرداخت مبالغ چند صد هزار تومانی و حتی چند میلیون تومانی نیست . فقط کافیست در این دوره ثبت نام کنید و محتوای ارائه شده را با محتواهایی که به مبالغ چند میلیونی ارائه می شود مقایسه کنید.

بدون پرداخت حتی یک ریال


مخاطبین این دوره چه کسانی هستند؟

مخاطبین این دوره تمام کسانی هستند که به دنبال موفقیت هستند چه موفقیت در زندگی و چه در کسب و کار . در این دوره تلاش کردیم تا بطور کاملا کاربردی مواردی رو مطرح کنیم که نیاز همه ی ماست .علاوه بر مطالب و تمارین مربوط به موفقیت شخصی نکاتی در خصوص بازاریابی و اداره صحیح کسب و کار و تکنیک های بازاریابی و ارتباط موثر با دیگران گفته میشه که مناسب هر شخص و در هر جایگاهی است.

این دوره را از دست ندهید، زیرا نه ریسکی می کنید و نه هزینه ای پرداخت می کنید.

علی جاوید و جان میلتون فاگعلی جاوید و جان میلیتون فاگ ( محقق، سخنران و نویسنده آمریکایی در حوزه بازاریابی شبکه ای)


آیا ضروری است من در این دوره شرکت کنم ؟

پاسخ این سوال واضح است : خیر . هیچ ضرورتی وجود ندارد که شما در این دوره شرکت کنید. بیش از ۸۰ درصد ثروت جامعه تنها در دست کمتر از ۲۰ درصد افراد جامعه است و افرادی که همیشه جویای یادگیری باشند می توانند جزء آن ۲۰ درصد باشند. از آنجا که همه ی ما میخاهیم موفق شویم و به دنبال را ه های موفقیت میگردیم و شاید در کلاس ها و کارگاههای زیادی هم شرکت می کنیم و هزینه های زیادی هم میکنیم ولی به نتیجه نمیرسیم. مشکل اینجاست ما اقدامی انجام نمیدهیم و همیشه منتظر معجزه هستیم در صورتی که باید مهارت های لازم را یاد بگیریم و از آن مهمتر باید اقدام کنیم. دراین دوره اقداماتی عملی آموزش داده می شود که با بهره گیری از آنها می توان تغییرات مثبتی در زندگی خودتان ایجاد کنید.

حال شما پاسخ دهید:

آیا ضروری است در این دوره شرکت کنم؟


اگر احساس می کنید این موارد را می دانید و نیازی به دوره کردن هم ندارید و یا اگر فکر می کنید مطالب ارائه شده فاقد کیفیت است و یا اگر خودتان را بی نیاز از آموزش می بینید دیگر نیازی نیست ادامه ی ای صفحه را ببینید. این صفحه را می توانید فورا ببنید و به دنبال سرگرمی های خود بروید. برایتان آرزوی سعادت و بهروزی می کنم… .

20160907_184933


درباره مدرس این دوره : 

علی جاوید کیست؟

دارای مدرک DBA مدیریت پیشرفته کسب و کار

و

کارشناسی ارشد مدیریت MBA گرایش بازاریابی


علی جاوید* مؤلف کتاب های کارخانه پول سازی -بازاریابی بانکی – بازاریابی هیپنوتیزمی – عصر طلایی بازاریابی شبکه ای.

* مدرس و مشاور ارشد حوزه کسب و کار و بازاریابی.

* سابقه ی ارائه مشاوره و آموزش به بیش از ۱۰۰ شرکت.

* سابقه ای ارائه ی صدها مشاوره خصوصی و نیمه خصوصی به اشخاص در حوزه موفقیت و بهبود شخصی و کسب و کار.

* بنیانگذار گروه آموزشی و مشاوره ای اوستا و وب سایت مدرسه اوستا : سایت تخصصی آموزش بازاریابی ، مشاوره بازاریابی ، آموزش موفقیت ، مشاوره موفقیت ، آموزش بهبود شخصی و بهبود سازمانی.


علی جاوید فارغ التحصیل دوره DBA مدیریت پیشرفته کسب وکار و کارشناسی ارشد مدیریت ( EMBA ) مدرس و مشاور در حوزه ی بهبود شخصی و سازمانی است که سازمانها را در توانمند سازی کارکنان و توسعه ی سیستم ها و گسترش فعالیت هایشان یاری می دهد. وی همچنین در طول سالهای ۸۵ تاکنون ده ها دوره ی آموزشی در حوزه های موفقیت و اصول زندگی بهتر و همچنین آموزش بازاریابی در استان های مختلف کشور برگزار کرده است. علی جاوید مدرس مراکز مختلف از جمله مرکز تحقیقات مدیریت ، موسسه فرا مدیران ، موسسه عرشیا ، شرکت های بیمه ای. ( بیمه ایران ، سامان ، رازی ، ملت ) و تعداد بیشماری مراکز در نقاط مختلف کشور در حوزه های ارتباطات موثر ، روانشناسی و فروش حرفه ای ، بازاریابی و … می باشد. صدها مشاوره خصوصی و نیمه خصوصی در حوزه ی موفقیت و بهبود شخصی و مطالعه ی صدها عنوان کتاب و شرکت در ده ها سمینار و کارگاه آموزشی اساتید معتبر داخلی و خارجی وی را بر آن داشت تا بخشی از تجارب و آموخته های خود را در اختیار دوست داران و طالبان حقیقی موفقیت قرار دهد.

فرصت را از دست ندهید زیرا این دوره ممکن است به زودی از حالت رایگان خارج

شده و به مبلغ ۱۹۹ هزار تومان ارائه شود

کارگاه هدف گذاری


لطفا نظراتتان را در مورد این دوره رایگان از طریق فرم زیر  یا نظرات صوتی و تصویری خود را در مورد این دوره به تلگرام یا واتساپ روابط عمومی ما به آی دی @kanoonk  ارسال فرمایید


پس همین الان ثبت نام کنید

37 دیدگاه برای “دوره رایگان آموزش موفقیت در زندگی و کسب و کار

  1. salari گفته:

    با عرض سلام و تشکر از محبت شما که برای پیشرفت جامعه ما زحمت می کشید امیدوارم همیشه موفق باشید، به نظر من چون شما برای موفقیت دیگران گام برمی دارید حتما موفق می شوید.
    ممنون ارادتمند سالاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − چهار =