گزارش کارگاه بازاریابی و فروش

اولین کارگاه آموزشی گروه توسعه مهر در پژوهشکده نتورک ایران با موضوعات : اصول و فنون مذاکره، مفاهیم پایه بازاریابی شبکه ای و تکنیکهای اجرایی بازاریابی و فروش در روز ۲۶ آذر ماه برگزر شد.

سخنرانی من در این همایش یک روزه در مورد تکنیک های فروش برای بازاریاب های شبکه ای بود.

دکتر علی جاوید

رپرتاژ : به گزارش واحد خبری مجله بازاریابی شبکه ای این کارگاه تخصصی و آموزشی با استقبال گروه ها و لیدرهای شرکتهای مختلف در چند ساعت توانست رضایتمندی اکثریت شرکت کنندگان را نسبت به موضوعات و محتویات ارائه شده، جلب نماید.

20161231_104036

این کارگاه با نواخته شدن سرود ملی کشورمان آغاز گردید.

ابتدا آقای مهندس عباس زاده به عنوان بنیانگذار گروه توسعه مهر ایراد سخن کرده و از دلایل و چشم انداز ایجاد گروه توسعه مهر و توانایی ها یا فرصت هایی که این گروه می تواند در اختیار مدیران ارشد و لیدرهای بازاریابی شبکه ای قرار دهد معرفی و توضیحاتی داشتند. ایشان فرمودند که پژوهشکده نتورک ایران به همت دلسوزان و کارشناسان بازاریابی شبکه ای ایجاد شده اما فقط ایجاد کننده بستری برای فعالان حوزه نتورک مارکتینگ در کشور است تا بتوانند فعالیت خود را با هم فکری و سلامت اجرایی پیش ببرند. ایشان اضافه کردند که ما در گروه توسعه مهر در تلاشیم زیر ساختهای قدرتمند و سامانه های هوشمندی برای نظم بخشیدن بیشتر به فعالیت افراد در این تجارت، ایجاد نمایم.

دکتر علی جاوید

برای مطالعه گزارش کامل این رویداد به سایت مجله بازاریابی شبکه ای یا لینک زیر مراجعه کنید

http://nmls.ir/8368/marketing-and-sales-training-in-network-research-center-of-iran

1 دیدگاه برای “گزارش کارگاه بازاریابی و فروش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 12 =