گروه مشاورین کسب و کار کاریزما با مدیریت دکتر علی جاوید بیش از ۱۲ سال است با همراهی تعدادی از متخصصین و مشاورین حرفه ای به صدها کسب و کار کمک کرده است به نسخه بالاتری از خود و کسب و کارشان دست پیدا کنند.

 

 برخی از سوابق ما:

 

  • راه اندازی ۶ کسب و کار شخصی
  • مشاوره به بیش از ۱۵۰ شرکت و سازمان در حوزه های مختلف
  • برگزاری صدها کلاس، سمینار و دوره آموزشی
  • آموزش بیش از ۳۰۰٫۰۰۰ نفر ساعت
  • صدها ساعت مشاوره خصوصی رشد فردی 
  • کوچینگ سازمانی در بیش از ۱۰۰ کسب و کار
پیشگامان کاریزما

خدمات مشاوره ای ما

مشاوره رشد شخصی و سازمانی

لایف کوچینگ

بیزینس کوچینگ

مشاوره افزایش فروش و درآمد

ما چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

مشاوره رایگان

هر سوالی در زمینه رشد شخصی و یا مشکلات و مسائل کاری، بیزینسی و تجاری خود دارید می توانید از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

چگونه؟

مشاوره رایگان از طریق واتساپ انجام می شود، کافیست شماره تماس زیر را در گوشی خود ذخیره کنید و در واتساپ سوال خود را برای ما ارسال کنید.

مشاورین ما حداکثر ظرف ۴۸ تا ۷۲ ساعت پاسخ شما را راسال خواهند کرد.

+۱-۷۴۰-۲۹۱-۳۸۲۲

نکته: شماره فوق فقط برای ارسال پیام از طریق واتساپ می باشد و به تماس ها پاسخ داده نمی شود.

 

مشاوره کلینیکی

اگر می خواهید یک مشاور حرفه ای در مسائل کاری و تصمیمات تاثیرگذارتان همراهتان باشد و در یک یا چن جلسه راهنمایی هایی مفید و کاربردی به شما ارائه دهد می توانید از خدمات مشاوره کلینیکی استفاده کنید.

چگونه؟

در این روش شما می توانید به اندازه نیاز خود جلسات مشاوره ۱۵ دقیقه تا ۱٫۵ ساعته رزرو کنید.

هزینه هر جلسه مشاوره کلینکی با دکتر علی جاوید معادل ۷٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان است که در حال حاضر بدلیل شرایط کرونا با ۵۰% تخفیف ارائه می شود.

البته شما می توانید بر حسب نیاز خود جلسات کوتاه تر هم انتخاب و رزرو کنید.

این روش دارای ۱۴ تا ۳۰ روز پشتیبانی است و تمام سوالات تکمیلی شما در این مدت پاسخ داده می شود.

نکته: در روش مشاوره کلینکی بعد از پرداخت مبلغ مشاوره همکاران ما برای هماهنگی ساعت مشاوره و نحوه برقراری ارتباط(حضوری-واتساپ یا اسکایپ) با شما تماس می گیرند.

 

مشاوره سازمانی بلند مدت و بیزینس کوچینگ و کوچینگ شخصی

یک سازمان نوآور برای رشد نیاز به همراهی یک مربی حرفه ای دارد، کسی که هم دانش داشته باشد و هم تجربیات مختلف کسب و کاری تا بتواند به شما در راستای رسیدن به اهدافتان یاری تان کند.

چگونه؟

شما برای رشد شخصی و یا رشد کسب و کارتان نیاز دارید مشاوری حرفه ای کنار شما باشد تا کمک کند شما به نسخه بهتری از خودتان تبدیل شود.

دکتر علی جاوید با بیش از ۱۰ سال سابقه همکاری با برندهای متوسط و بزرگ در زمینه ارئه خدمات مشاوره ای و کوچینگ می تواند راهنما و مربی ای توانمند برای رسیدن شما به اهدافتان باشد.

اگر شما بصورت شخصی نیاز به یک مشاور یا لایف کوچینگ دارید و یا در سازمان خود می خواهید رشدهای بزرگتری را تجربه کنید می توانید از خدمات مشاوره سازمانی و یا دوره های بیزینس کوچینگ و یا خدمات تخصصی بیزینس کوچینگ دکتر جاوید بهره مند شوید.

نکته: در صورتی که تمایل به عقد قرارداد ۳ ماهه تا چند ساله دارید می توانید با ما تماس بگیرید و در جلسه ای رایگان جهت معارفه و عقد قرارداد اقدام نمایید.

برای رزرو جلسه معارفه مشاوره سازمانی یا بیزنس کوچینگ با شماره زیر تماس بگیرید.

۰۹۱۲۰۲۰۶۲۸۵

۱۷ / ۱۰۰