راه اندازی کسب و کار با ۳۰ میلیون تومان

راه اندازی کسب و کار با 30 میلیون تومان

شغل پیدا کردن امروزه در کشور ما تقریبا به دغدغه‌ای برای همه تبدیل شده است. در این حال دولت نیز به فکر افراد بی کار نیست تا بتوانند با استفاده از آن زندگی روزمره خود را بگذرانند. این در حالی است که هر فردی علاوه بر داشتن شغل و درآمد باید پس اندازی نیز داشته باشد و بتواند در روزهای آینده از آن استفاده کند. از این رو ما برای شما عزیزانی که به دنبال کسب وکار هستید در آکادمی کاریزما انواع ایده‌ها را قرار داده‌ایم تا بتوانید با سرمایه ۳۰ میلیون تومان اقدام به راه اندازی آن کنید. درست است که این ایده‌ها نمی‌توانند باب میل تمامی افراد باشد. اما، امیدواریم افراد بتوانند با نگاه کردن به آنها ایده‌هایی را نیز در ذهن خود با توجه به محل زندگی و استعدادی که دارند بیابند.

سرمایه‌گذاری با ۳۰ میلیون تومان

عده‌ای از افراد هستند که فکر می‌کنند چون تحصیلات خود را در مقاطع مختلف گذرانده‌اند باید در مکان‌های دولتی استخدام شوند. اما، برعکس این افراد در این اوضاع اقتصادی نابسمان بهتر است به دنبال کسب و کارهای آزاد باشند و به امید استخدامی وقت خود را هدر ندهند. عده‌ای نیز بر این باورند که مبالغی چون ۳۰ میلیون تومان متناسب نیاشد و یا به نوعی می‌ترسند. اما باید بدانید برای راه‌اندازی کسب و کار مبلغ چندان مطرح نیست و این به شما و فکرتان بستگی دارد و رشد کسب و کار با غلبه بر ترس همراه و احتیاج است. در واقع نصف آن به سرمایه بستگی دارد.

نکته‌ای که باید توجه داشته باشید این است که ایده‌ها متفاوت است و از همه مهمتر با توحه به محل زندگی شما متفاوت است. برای مثال، طبیعی است که در کلان شهرهایی چون تهران سرمایه‌گذاری هم سخت و هم درآمد بالاتری نسب به شهرستان دارد.

سرمایه‌گذاری با 30 میلیون تومان
سرمایه‌گذاری با ۳۰ میلیون تومان

۱٫ اسنپ

افرادی هستند که دوست دارند شغلشان با ماشین مرتبط باشد. یعنی به نوعی به ماشین سواری علاقه دارند و خیلی زود خسته نمی‌شوند. اگر شما هم جزو این افراد هستید و نمی‌خواهید، مثلا شغلی داشته باشید که صبح تا شب در روی صندلی مغازه بنشینید و با مشتریان سر و کله بزنید و یا اینکه نمی‌خواهید ساعت معینی را برای کار داشته باشید و هر وقت که خواستید آن را تعطیل کنید، می‌توانید با هزینه ۳۰ میلیون تومان به خرید ماشین پرداخته و و با ثبت نام در اسنپ به مسافرکشی پبردازید.

نکته مهمی که در این شغل باید مد نظر داشت این بوده که اسنپ در هر شهری موجود نیست و متناسب کسانی است که در شهر خود از اسنپ بر خوردار هستند تا بتوانند به درآمد‌زایی با ماشین خود بپردازند.

۲٫ سوپر مارکت

اگر به محل زندگی و خود نگاهی بیاندازید متوحه می‌شوید که همسایه و افراد زیادی هستند که روزانه به انواع مواد از جمله غذایی احتیاج دارند. خودتان را در نظر داشته باشید، برای خرید انواع وسایل باید مسیر طولانی را بپیمایید و چندان وقتی ندارید تا هدر دهید، این افراد هم همانند شما هستند. پس بهترین ایده برای راه اندازی کسب و کار با ۳۰ میلیون تومان مغازه سوپر مارکت است. از همه مهمتر می‌دانید که روز به روز اجناس با قیمت‌های مختلف بالا می‌روند. پس می‌توانید از همین الان اقدام کنید و روز به روز بر سرمایه و درآمد خود بیافزایید.

راه اندازی کسب و کار با درآمد بالا
راه اندازی کسب و کار با درآمد بالا

۳٫ ادویه جات

ادویه حات یکی از مهمترین موارد برای درست کردن هر غذایی می‌باشد. چون بدون آنها غذا طعم خاصی نداشته و بدین صورت انسان میلی به خوردن غذا نخواهد داشت. پس می‌توان گفت یکی از نیازهای ضروری برای هر خانواده جهت غذا درست کردن است. همچنین شغلی عالی است و می‌تواند درآمد خوبی داشته باشد تا بتوان با سرمایه گذاری ۳۰ میلیون تومان آن را راه‌اندازی کرد. پس بهتر است از همین الان اقدام به اجاره مغازه در محلی متناسب با رفت و آمد افراد داشته باشید تا بتوانید به فروش انواع ادویه جات بپردازید.

نکته قابل ذکر این است که شما باید مدتی را در مغازه‌ای باشید تا با انواع ادویه و کاربرد آنها آشنا شوید.

۴٫ دستگاه تولیدی

آیا می‌خواهید شغلی داشته باشید تا بتوانید با استفاده از انجام آن برای ورود به کارهای بزرگ آماده شوید؟ پس بهترین کار با سرمایه ۳۰ میلیون تومان خرید دستگاه تولیدی است. این دستگاه‌های تولیدی با ۳۰ میلیون تومان را می‌توان دستگاه بسته‌بندی نبات چوبی ، دستگاه بسته بندی پسته و خشکبار و …. دانست. این کار را شما می‌توانید حتی در مغازه‌های بیرون از شهر چون شهرک صنعتی‌ها نیز انجام دهید تا با کمی تبلیغات در بازاریابی و فروش و بسته بندی مواد آنها را به فروشگاه‌ها با قیمت خوبی به فروش برسانید.

کسب و کار سودآور
کسب و کار سودآور

۵٫ پرده سرایی

به اطراف اتاق خود نگاهی بیاندازید! خواهید دید در خانه و یا هر شرکتی پنجره‌های بسیاری وجود دارد. این پنجره‌ها همه دارای پرده هستند. پس، می‌توان گفت این هم از نیازهای هر خانه‌ای می‌باشد که حتما باید آن را داشت. شاید شما از دسته افرادی باشید که دست به چرخ خیاطی خوبی دارد و به دوزندگی نیز علاقه دارید. بدین صورت بهترین فرصت است که با سرمایه ۳۰ میلیون تومان به خرید چرخ خیاطی و … پرداخته و شروع به این کار کنید. مطمئن باشید دارای سود و درآمد بالایی می‌باشد. شما حتی می‌توانید در کنار دوخت انواع پرده در صورت سفارش مشتری به فروش انواع پارچه و پرده‌های آماده نیز بپردازید. حتی برای بالا بردن درآمد می‌توانید خود در صورت داشتن وقت کافی به نصب آنها اقدام و هزینه‌ای را دریافت کنید.

۶٫ مربی گری

آیا تا به این سن وقت زیادی را برای باشگاه و تمرین کردن اختصاص داده‌اید؟ پس اگر این چنین است حتما به ورزش علاقه دارید و می‌خواهید اگر امکان داشته باشد اقدام به راه‌اندازی کسب و کار ۳۰ میلیون تومان برای باشگاه و مربی‌گری بپردازید. با این مبلغ می‌توانید کمی تبلیغات کرده و با اجاره مکانی نه چندان بزرگ و وسایل‌های لازم به افراد کمک کنید تا از لحاظ جسمی در بالاترین سطح خود قرار گیرند. این شغل چون تمام وقت نبوده و به صورت پاره وقت قابل انجام است می‌تواند ایده متناسبی برای شغل دوم به حساب آید.

نکته قابل ذکر این است که شما قبل از اقدام باید به فدراسیون رفته تا با طی کردن مراحلی کارت مربیگری خود را دریافت کنید.

پیدا کردن شغل با ۳۰ میلیون
پیدا کردن شغل با ۳۰ میلیون

۷٫ آموزشگاه

همانند مربی گری ممکن است شما علاقه داشته باشید شغلی را متناسب با مدرک تحصیل خود و مهارتی که دارید راه‌اندازی کنید. برای اینکار می‌توانید هر مهارتی چون برق، کامپیوتر و … را دارید را با اجاره مغازه‌ای شروع کنید، تا با خرید وسایل موردنیاز افراد را در رسیدن به مهارت مورد نیاز راهنمایی کنید. مثلا شما می‌توانید افراد کارآموز خود را در رابطه با رشته برق کشی آموزش دهید.

راه اندازی کسب و کار با ۳۰ میلیون تمان بسیار متناسب است و به نوعی می‌توان گفت نه زیاد و نه کم است. به نوعی همه افراد که داری استعداد و خلاقیت‌های بالقوه نیستند. پس، برای رسیدن به جاهای بزرگ باید از کسب و کارهای کوچک شروع کنند. ایده‌های بالا می‌توانند شما را در راه‌اندازی کسب و کار با سود خوب کمک کنند فقط در نظر داشته باشید که جهت بالا بردن موفقیت بهتر است به شناسایی بازار پیش از شروع به راه اندازی کسب و کار جدید بپردازید و موارد مختلف را بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − هفت =