ایده راه‌اندازی کسب و کار با ۱۰ میلیون تومان

ایده راه‌اندازی کسب و کار با 10 میلیون

امروزه داشتن کسب کاری متناسب آرزوی هر فردی به خصوص حوانان می‌باشد. زیرا به نوعی وضعیت اقتصادی کشور خراب است و افراد با توجه به گرانی و نداشتن سرمایه نمی‌توانند دست به کارهای برای شروع کسب و کار ، سرمایه گذاری و همچنین داشتن شغل مناسب بزنند. این افراد بهتر است خود دست به کار شوند و منتظر استخدامی‌های دولتی در انواع سازمان‌ها نباشند. آنها باید بدانند که رویای سرمایه گذار بودن چندان دور و دست نیافتنی نبوده و خیلی‌ها حتی بدون سرمایه توانسته‌اند خود را به بالاترین نقطه‌های که فکر می‌کردند برسانند. برای همین ما در ادامه برای شما ایده‌هایی را جهت راه اندازی کسب و کار با ۱۰ میلیون تومان را قرار داده‌ایم تا بتوانید با استفاده از آن سرمایه گذاری کنید.

شاید ۱۰ میلیون تومان از نظر شما برای سرمایه گذاری و بنا به وضعیت اقتصادی امروزه چندان مناسب نباشد. اما چیزی که مهم است و در موفقیت شما متناسب و تاثیر گذار است داشتن برنامه‌ریزی و مدیریت است تا با استفاده از انواع استراتژی برای رشد کسب و کار بتوانید خود را به موفقیت‌های بزرگی برسانید.

با ۱۰ میلیون تومان چه کاری می‌توان انجام داد؟

درست است که با استفاده از سرمایه شما می‌توانید کارهای بسیاری را راه اندازی کنید. مثلا شما با ۱۰۰ میلیون تومان بهتر و بیشتر می‌توانید راهی برای سرمایه‌گذاری داشته باشید. اما ۱۰ میلیون هم چندان پول کمی نیست و بهتر است این را هیچ وقت فراموش نکنید که مهمتر از سرمایه خود شما هستید که باید با پشتکار و داشتن ایده‌های متناسب با شرایط و خلاقیت خود و همچنین محیط زندگی انواع کارهای متناسب را راه اندازی کنید.

راه‌اندازی کسب و کار
راه‌اندازی کسب و کار

۱٫ فروش کتاب دست دوم

یک کار بسیار فرهنگی و متناسب در صورت داشتن علاقه که می‌تواند درآمد خوبی را نیز به همراه داشته باشد، ایده فروش کتاب دست دوم می‌باشد. زیرا کتاب‌هایی موجود هستند که افراد می‌خواهند فقط مدت محدودی استفاده کنند و یا برخی از آنها نیز گران قیمت می‌باشند. به عنوان مثال می‌توان کتاب‌های مختلف را برای دانشجویان تهیه کنید و از این راه مشتریان بسیاری را برای خود بدست آورید.

برای شروع می‌توانید از اجاره کردن مغازه‌ای در مکانی متناسب کار خود را انجام دهید. بعد اجاره کردن مغازه جهت جذب مشتریان بسیار از فروش کتاب‌های نایاب و پرطرفدار استفاده کنید. پیدا کردن این کتاب‌ها از افراد مختلف امکان‌پذیر است. زیرا، تقریبا در تمامی خانه‌ها کتاب‌های مختلف بعد از خوانده شدن در داخل کارتونی در انباری قرار می‌گیرد و آنها مطمئنا راضی به فروش هستند. برای اینکار به راحتی اطلاعیه را در دید عموم قرار دهید که کتاب‌های دست دوم خریداری می‌شوند.

۲٫ نظافت و خدماتی

از دیگر کارهای پر درآمد که در هر شهری امکان‌پذیر است داشتن ایده نظافتی و خدماتی می‌باشد. اما نکته قابل ذکر این است که برای درآمد بیشتر می‌توانید این ایده را در شهرهای بزرگ اجرا سازید.

برای شروع کار خود کافی است که ابتدا افراد متناسب و با اعتمادی را برای همکاری در کار خود استخدام کنید و سپس مکان متناسبی را اجاره کنید و با تبلیغات و پخش تراکت کار خود را به افراد معرفی کنید.

این کار به صورتی است که افراد ممکن است با توجه به نداشتن وقت کافی ، وسایل مورد نیاز و …. نتوانند شرکت، ساختمان، راه پله و … را تمیز کنند و برای اینکار از شما کمک می‌گیرند.

کسب و کار با 10 میلیون
کسب و کار با ۱۰ میلیون

۳٫ میوه فروشی

ایده میوه فروشی یکی از راحت و مناسب‌ترین راه‌ها برای سرمایه‌گذاری و کسب درآمد است. شما می‌توانید در محله خود مغازه‌ای متناسب را اجازه کرده و با ۱۰ میلیون تومان سرمایه به این کار بپردازید. برای جذب مشتریان و داشتن درآمد بیشتر می‌توانید با تنظیم قیمت‌های متناسب در کسب و کار خود این کار را انجام دهید و در صورت تمایل و داشتن وقت کافی سفارشات را برای افراد درب منزل ببرید.

۴٫ تعویض روغنی

برخی از افراد هستند که علاقه بسیار به کارهای مکانیکی ، تعویض روغنی، باطری سازی و … دارند. این افراد می‌توانند با علاقه و ۱ الی ۲ ماه شاگردی کردن این حرفه‌ها را یاد بگیرند. برای همین شما می‌توانید برای شروع با سرمایه ۱۰ میلیون تومان و اجاره مغازه‌ در محلی متناسب به باز کردن تعویض روغنی پرداخته و درآمد عالی برای خود داشته باشید.

کسب و کارتعویض روغنی با ۱۰ میلیون
کسب و کارتعویض روغنی با ۱۰ میلیون

۵٫ تابلو LED

امروزه هر مغازه‌ای از هر نوعی که باشد دارای اسم و حرفه‌ای خاص است و آن را بر روی شیشه قرار می‌دهند. این موارد را به صورت LED نوشته و بر روی شیشه برای جلب توجه بیشتر و زیبایی انجام می‌دهند تا بتواند در جذب مشتریان و معرفی مغازه تاثیر گذار باشد. بنابراین شما می‌توانید با داشتن کمی حرفه در الکترونیک به راه اندازی کسب و کار تابلو LED بپردازید. تا به راحتی درآمد خوبی را نصیب خود کنید.

۶٫ فروش انواع سموم

در هر جایی سموم لازم است. سموم می‌تواند برای انواع جانوران و حشرات موذی لازم است و می‌تواند برای انواع گیاهان و درختان مورد استفاده قرار گیرد. بنابراین اگر دارای مغازه‌ای متناسب در محیطی عالی با کار خود هستید می‌توانید با سرمایه ۱۰ میلیون تومان اقدام به فروش انواع سموم کنید. در صورت داشتن سرمایه بیشتر نیز می‌توانید انواع سمپاش‌ها و ابزارهای مورد نیاز باغبانی را نیز به کار خود اضافه کنید تا بر افزایش درآمد خود بیفزایید.

فروش سموم با ۱۰ میلیون
فروش سموم با ۱۰ میلیون

۷٫ آرایشگاه

هر فردی چه مرد، زن، بچه و بزرگ به نظافت احتیاج دارند و در برخی از مواقع و محدوده زمانی باید به اصلاح کردن سر و صورت خود بپردازند. بنابراین نیاز به آرایش و اصلاح افراد جامعه در هر مکان و شهری لازم است و برای شمایی که به این کار علاقه دارید و می‌خواهید شغل رویای خود را پیدا کنید انتخابی عالی است. شما می‌توانید مهارت خود را در دوره های آموزشی کسب کنید و با اجاره مغازه در مکانی متناسب با ۱۰ میلیون تومان شروع به کار خود کنید. همچنین این شغل از دسته شغل‌هایی است که می‌تواند هم برای مرد و هم زن قابل اجرا باشد.

۸٫ فروش حبوبات

حبوبات برای انواع درست کردن انواع غذاهای ایرانی لازم است و با توجه به ارزش غذایی بالا که داشته تقریبا در وعده‌های غذایی روزانه استفاده می‌شود. این موارد می‌توانند چون برنج، نخود، لوبیا، لپه، عدس و … باشند. از این رو می‌تواند ایده عالی برای کسب درآمد باشد تا شما بتوانید با سرمایه ۱۰ میلیون تومان به فروش آنها پرداخته و افراد و آشپزهای مختلف را به سمت خود بکشانید.

امیدوارم این موارد بتوانند به شما در راه اندازی کسب و کار با ۱۰ میلیون تومان کمک کنند و بتوانید شغلی با درآمد خوب داشته باشید. شاید این ایده‌ها باب میل خیلی از شماها نباشند. اما، باز در آینده ما مواردی را برای شما قرار خواهیم داد و ممکن است با نگاه کردن به این خود شغل‌هایی را در ذهن بیابید که بتواند متناسب محیط و علاقه شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 1 =