مواردی که از پول درآوردن در زندگی مهمتر هستند

مواردی که از پول درآوردن در زندگی مهمتر هستند

در حدود سه سال و نیم بود که در وضعیت بد ناامنی از بدهی قرار داشتم. بنابراین تمامی تلاش خود را بر این داشتم تا بتوانم با بهترین درآمد زندگی خود را به شیوه عالی بسازم و همین باعث شد تا با کمی زمان و تلاش بدهی‌های خود را بپردازم. پس از لحاظ پولی دیگر مشکلی نداشتم. ولی در اینجا مشکلی وجود داشت و آن هم این بود که من به پول اجازه داده بودم مهم‌ترین چیز در زندگی‌ام شود و به صورتی از شادی و پول خود بکاهم. در واقع با استفاده از پول زندانی برای خودم ساخته بودم. بنابراین، با این تجربه‌ها توانستم چیزی قانع کننده تر درک کنم. مهمترین مورد در زندگی پول نیست. در حقیقت، در یک زندگی سالم، پول اغلب از بسیاری عناصر دیگر در زندگی شما تبعیت می‌کند. شما اگر بتوانید انرژی و زمان خودتان را بر موارد بسیاری بهتر از پول داشته باشید مطمئنا پول را نیز به دنبال خواهد داشت و برای بدست آوردنش راهی را پیدا خواهید کرد.

چه چیزهایی از پول مهمتر هستند؟

کسب درآمد بیشتر یکی از مواردی است که امروزه همه را به سمت خود کشانده است و به صورت رقابتی همه مشغول آن هستیم. ولی باید این را هم بدانید و قبول داشته باشید که موارد مهمتر از پول نیز وجود دارد.چون در صورت اینکه این موارد را نادیده بگیریم ارزش پول در آورده را از بین خواهیم برد. بنابراین برای آشنایی بیشتر توسط آکادمی کاریزما این مطلب آماده شده است تا بتوانید با بررسی به مواردی که از پول مهمتر هستند آشنایی داشته باشید.

برای داشتن زندگی موفق و رسیدن به درآمد بیشتر باید به مواردی از پول مهمتر نیز توجه داشت
برای داشتن زندگی موفق و رسیدن به درآمد بیشتر باید به مواردی از پول مهمتر نیز توجه داشت

۱٫ تجربیات

این که هر یک از ما تنها یک بار فرصت زندگی کردن را داریم قبول دارید. در این باره اصلا شکی وجود ندارد. اگر ما هر روز و هر دقیقه را به کار کردن در دفتر خود بگذرانیم تا پول بیشتری داشته باشیم اصلا معنا و مفهومی ندارد. اگر بتوانید در جایگاه مدیریت بنشینید یعنی به تجربه نهایی زندگی پرداختید. بهتر است هر چه زودتر با شروع کردن، زندگی را به صورت واقعی مشاهده کنید. هیچ فرصتی را از دست ندهید و از تک تک فرصت‌ها برای مسافرت استفاده کنید. در هر برنامه تفریحی که در محل زندگی شما برگزار می‌شود شرکت کنید. اینکه حساب بانکی شما چه مبلغی باشد باعث تحت تاثیر قرار دادن افراد زیادی خواهد شد. ولی اینکه شما چه خاطره و داستان‌هایی از تجربه زندگی دارید شیرین‌تر خواهد بود. پول برای رساندن شما به این جایگاه ضعیف است. اگر شما با تجربه باشید به خود پاداش دادید و این تجربه به شما ایده‌هایی عالی برای کسب درآمد بیشتر خواهد داد تا نگرش بهتری به جهان داشته باشید.

۲٫ یادگیری

اگر بر این تفکر هستید که جواب هر چیزی را می‌دانید پس عاقل نیستید! یادگیری چیزی است که انتها ندارد. شما برای اینکه بتوانید به پول و زندگی شاد و عالی دست یابید بهتر است همیشه در حال یادگیری باشید. این را قبول داشته باشید که همیشه مواردی برای یاد گرفتن وجود دارد و این با پول خریداری نخواهد شد. بهتر است هر بار به یادگیری چیزی بپردازید تا در آن مهارت داشته باشید. مطمئن باشید از چیزی که بدست خواهید آورد غافلیگر شده و این باعث انگیزه داشتن و امید به دست آوردن هر چیز که می‌خواهید می‌شود.

یادگیری نامحدود است و اگر بتوانیم هر روز چیز جدیدی یادبگیریم باعث داشتن انگیزه و درآمد بیشتر خواهد شد
یادگیری نامحدود است و اگر بتوانیم هر روز چیز جدیدی یادبگیریم باعث داشتن انگیزه و درآمد بیشتر خواهد شد

۳٫ ازدواج

اینکه شما کسی را قبول کنید که به عنوان همسر آینده به صورت کامل و صمیمانه در کنارتان زندگی کند باعث تغییر زندگی شما خواهد شد. اینکه شما هر چیز خود را با فرد دیگری شریک شوید کاملا چالش برانگیز است. ولی بهتر است بدانید روابط جنسی در کسب و کار بسیار تاثیر دارد و به طور مداوم در چگونگی تغییر شما قدرت دارد و باعث می‌شود تا تلاش کنید به فردی بهتر تبدیل باشید.

۴٫ سلامتی

اگر شما به عنوان کسی که به دنبال پول است باشید، مطمئنا در مقابل با دیگر افراد معمولی کمتر می‌خوابید و به نوعی بیشتر کار می‌کنید. در صورت بروز مشکلی مسئولیتش با شما است و این می‌تواند خطرناک باشد. داشتن این باور باعث می‌شود تا همیشه به این سمت باشید و هر دقیقه خود را مشغول کار و پول در آوردن باشید. این یعنی کسب و کارتان از بین می‌رود. شما بهتر است به همکاران و کارمندان خود اجازه کار خود را بدهید و اعتماد داشته باشید. این یعنی کسب و کارتان بهتر خواهد شد و این را هم در نظر داشته باشید که از هر راهی برای تقویت استفاده کنید.

اما در این حال چیزی که مهم است سلامتی و مراقبت از تغذیه خود است. بهتر است ورزش را در برنامه روزانه داشته باشد و به باشگاهی بروید. داشتن ذهنی قوی از جسمی قوی سرچشمه می‌گیرد. این را حتما مد نظر داشته باشید و بدانید لازم نیست که حتما ورزشکاری حرفه ای باشید. فقط درگیر شدن با فعالیت‌هایی که باعث حرکت می‌شود کافی است. همین باعث می‌شود نسبت به محل کار عملکرد خود را بهبود ببخشید و حس خوبی داشته باشید.

ذهنی قوی از جسمی قوی نشات می‌گیرد و با سلامتی است که می‌توان مسیر موفقیت را تا انتها پیمود
ذهنی قوی از جسمی قوی نشات می‌گیرد و با سلامتی است که می‌توان مسیر موفقیت را تا انتها پیمود

۵٫ احساسات شخصی

چه فعالیت‌هایی باعث می‌شود واقعا هیجان زده و خوشحال شوید؟ این چیزها ادویه زندگی هستند. اگر ما بتوانیم به درون احساسات خود راه پیدا کنیم و همیشه خوشحال باشیم ذهنمان دارای انرژی بیشتری برای بهترین ایده‌ها خواهد بود و این یعنی پیروز شدن ما در هر مورد و مشکلی. یعنی بهترین قسمت! اغلب جستجو و پیروی کردن از احساست به معنی دنبال کردن پول خواهد بود.

۶٫ ارتباط برقرار کردن

توانایی بیان افکار و احساسات ما برای مخاطب پذیرنده بسیار ارزشمند است. در واقع این یکی از مهمترین ویژگی افراد کاریزماتیک است که به ما این امکان را می‌دهد تا عناصر دنیای درونی خود را با دیگران به اشتراک بگذاریم. ارتباط برقرار کردن با افراد چیزی است که با تمام ثروت مادی در این سیاره حاصل نمی‌شود.

اگر بتوانیم با افراد ارتباط برقرار کنیم دارای ویژگی ارزشمندی بوده که عناصر دنیای درونی خود را با دیگران به اشتراک بگذاریم
اگر بتوانیم با افراد ارتباط برقرار کنیم دارای ویژگی ارزشمندی بوده که عناصر دنیای درونی خود را با دیگران به اشتراک بگذاریم

۷٫ رشد شخصی

تک تک افراد به عنوان یک انسان فرصت‌های بی شماری از رفتار، اعتقادات و غیره برای پیشرفت دارند. کار برای رشد به عنوان یک فرد فقط شما را بهبود می‌بخشد و بندرت هزینه‌هایی را نیز به همراه دارد. اما تقریبا همیشه توانایی درآمد شما برای آینده را بهبود می‌بخشد و همچنین به طور طبیعی چشم انداز شما را نسبت به جهان و اعتماد به نفس شما را بهبود می‌بخشد.

۸٫ معنویت

آیا زندگی ما هدف دارد؟ آیا روحی داریم؟ آیا چیزی بزرگتر از آن است که بتوانیم همه اطرافیانمان را درک کنیم؟ کاوش در این سؤالات از طریق خواندن، تامل ، مدیتیشن و دعا می‌تواند یک احساس باورنکردنی از آرامش و حتی شادی به همراه آورد که یافتن آن در راه‌های دیگر دشوار است . به صورت دقیقتر یافتن آن با پول غیرممکن است.

هرچه بیشتر این عناصر بیان شده را در زندگی خود جای دهید و کشف کنید خواهید فهمید نقش پول، مادی گرایی و هزینه‌های شغلی کمتر است. در پایان، خواهید فهمید که دیگر نباید بیش از حد به دنبال پول بود. در عوض، شما با رعایت این موارد خواهید توانست راه‌های بسیار ساده‌تر برای پول با موفقیت سر راه خود مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − دو =