با ۲۰ میلیون چه کاری راه‌اندازی کنیم؟

با 20 میلیون چه کاری راه‌اندازی کنیم؟

در مقالات قبلی برای شما انواع ایده‌های مختلف را قرار دادیم تا بتوانید با استفاده از آنها کسب و کارهای مختلف را بدون سرمایه، با استفاده از دانش خود و یا با استفاده از سرمایه ۱۰ میلیون تومانی راه اندازی کنید. زیرا هر کسی باید برای خود دارای شغلی باشد و با استفاده از کار و شغل است که یک زندگی و جامعه می‌چرخد. البته، امروزه با توجه به موارد مختلف چون نداشتن درآمد کافی، داشتن زمان اضافی زیاد و … افراد دوست دارند، شغل دومی را نیز برای خود داشته باشند. پس این افراد را هم می‌توان به خواندن این مقاله‌ها جهت راه‌اندازی کسب و کار معرفی کرد. اما چنانچه شما ایده و کارهای قبلی معرفی شده را دوست نداشتید و برایتان جهت راه‌اندازی امکان‌پذیر نیست ولی سرمایه ۲۰ میلیون دارید بتوانید ایده‌های که در ادامه قرار می‌دهیم را مورد استفاده قرار دهید.

ایده‌های راه‌اندازی کسب و کار با ۲۰ میلیون تومان

امروزه افراد زیادی بی کار هستند. عده‌ای از آنها تحصیلات خود را تمام کرده و به دنبال شغل هستند، عده‌ای تازه از سربازی باز گشته‌اند، عده‌ای از شغل خود راضی نیستند ، برخی شغلی می‌خواهند که باید با مبالغ زیاد راه اندازی کرد و … با این وضع و همچنین اوضاع اقتصادی بد کشور بهتر است هر چه زودتر به دنبال کسب و کار بود. اما بهتر است برای شروع و به دنبال کسب و کار به قول معروف دور استخدامی‌های دولتی را خط بکشیم و به سمت کارهای با سرمایه‌گذاری کم چون ۲۰ میلیون نومان پرداخته و آنها را راه اندازی کنیم. در این گونه مواقع هم ریسک کمتر است و هم می‌توان نیاز افراد زیادی را به راحتی برآورده کرد و به سود بالایی دست پیدا کرد.

ایده‌های راه‌اندازی کسب و کار
ایده‌های راه‌اندازی کسب و کار

چه سرمایه گذاری با ۲۰ میلیون سودآور است؟

۲۰ میلیون تومان برای راه اندازی کارهای مختلف امکان‌پذیر است و اصلا به این فکر نکنید که چون سرمایه کم است پس نمی‌توانید کاری را داشته باشید و اگر هم داشته باشید سود کمتر است. برعکس این چنین نیست و فقط به تفکر، پشتکار و ایده‌های شما بستگی دارد. چرا که بسیاری از افراد هستند که با مبالغ زیادی هم نمی‌توانند سرمایه گذاری کنند و به نوعی ضرر می‌کنند. در ادامه ما انواع ایده برای تبدیل به کسب و کار را قرار داده‌ایم تا استفاده کنید.

۱٫ ایده راه‌اندازی کارگاه نجاری کوچک

افراد زیادی هستند که علاقه بسیاری را به صنعت دارند. بنابراین بهترین کار برای این افراد در صورت علاقه به صنعت چوب راه‌اندازی کسب و کار نجاری با ۲۰ میلیون تومان است. برای این کار شما حتی می‌توانید در صورت امکان در خانه خود مکانی را تا ۶ متر به این کار اختصاص دهید و به اجاره مغازه احتیاجی نداشته باشید( البته در محیط‌های آپارتمانی امکان‌پذیر نیست). در صورت استفاده از خانه برای نجاری باید ابتدا به عایق بندی درز و دیوارها بپردازید و بعد کار خود را شروع کنید. البته برای کاهش در هزینه‌ها شما می‌توانید از وسایل دست دوم استفاده کنید و با بیست میلیون تومان سرمایه اولیه کارگاه نجاری را برای درآمد داشته باشید.

کسب و کار با 20 میلیون تومان
کسب و کار با ۲۰ میلیون تومان

۲٫ ایده پنچرگیری و آپاراتی

ایده دوم برای راه اندازی کسب و کار با ۲۰ میلیون تومان باز هم همانند اولی صنعتی می‌باشد. شما در صورت داشتن علاقه با داشتن این مبلغ ۲۰ میلیون قادر می‌باشید یک دستگاه بالانس گیری، کمپروسر و دستگاه آپاراتی را خریداری کنید تا به همراه جزییات بتوانید با اجاره مغازه‌ای در مکانی مناسب پنچر گیری خود را راه‌اندازی کرده و سود بالایی را اذان خود کنید. در صورت امکان می‌توانید برای هزینه کم از وسایل دست دوم استفاده کنید.

۳٫ ایده چاپ بنر با ۲۰ میلیون تومان

حتما می‌دانید و توجه کرده‌اید که امروزه افراد بعد از راه‌اندازی کسب و کارها و یا در مجالس برای خوش آمدگویی، آگهی ترحیم، تبلیغات و … به چاپ بنر می‌پردازند. بنابراین این می‌تواند یکی از نیازهای افراد باشد و برای داشتن درآمد انتخابی خوب باشد. در صورت تمایل می‌توانید به خرید این دستگاه چاپ بنر با بیست میلیون تومان بپردازید. این دستگاه به مغازه ای نه چندان بزرگ نیاز دارد که قادر خواهبد بود درآمد خوبی نیز برای خود داشته باشید.

البته قبل ذکر است که بدانید در صورت داشتن خوشنویسی، نقاشی و طراحی زیبا می‌توانید در کنار این کار در صورت داشتن علاقه به نوشتن بنر‌های پارچه‌ای و سنگ قبرها بپردازید. این واقعا دارای سود خوبی است.

سرمایه گذاری سودآور با 20 میلیون
سرمایه گذاری سودآور با ۲۰ میلیون

۴٫ آشپزخانه خانگی

آیا شما دوست دارید دارای کسب و کار مربوط با غذا و آشپزی باشد؟ اما با ۲۰ میلیون تومان نمی‌توان رستوران راه‌اندازی کرد! پس بهترین کار راه اندازی یک آشپزخانه خانگی است تا بتوانید با خرید وسایلی چون اجاق، دیگ و…. دست به کار شوید. این کار دارای سود خوبی است و به مکانی نه چندان بزرگ احتیاج دارید. حتی شما می‌توانید درصورت داشتن خانه‌ای متناسب از اجاره کردن مغازه خودداری کنید. برای جذب کردن افراد می‌توانید از راهکار تنظیم قیمت در کسب و کار جدید استفاده کنید تا قیمت متناسبی داشته باشید و با بالا بردن کیفیت و تبلیغات متناسب افراد را به سمت خود بکشانید. همچنین یکی از بهترین راه‌ها داشتن پیک رایگان به همراه تخفیف است.

۵٫ پرورش عقرب و زالو

از بهترین راه‌های کسب و کار با ۲۰ میلیون تومان پرورش زالو و عقرب است. این ایده دارای مزیت خوبی است و آن هم این است که شما نیاز به اجاره مغازه و جایی خاص با کرایه بسیار نمی‌باشد و می‌توانید در مکانی از خانه و حیاط خود این کار را انجام دهید. این ایده کسب و کار برای افرادی که دوست دارند در منزل کاری داشته باشند و یا افرادی که شغل دوم احتیاج دارند بسبار متناسب بوده تا با سود بالایی مواجه شوند.

نکته: این شغل دارای سود بالایی است. اما، شما باید برای درآمد و بازخورد کسب و کار کمی زمان بدهید و سریع انتظار داشتن سود را نداشته باشید. همچنین قبل از شروع باید به برخی از کارها و مهارت‌ها آشنایی لازم را داشته باشید.

امیدوارم این ایده‌ها برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه ۲۰ میلیون تومان متناسب باشد. ایده‌ها بسیار زیاد هستند و شما باید خود بتوانید با علاقه و مهارتی که دارید شغل رویایی خود را پیدا کنید و به درآمد زایی بپردازید. در صورت داشتن مهارت‌های لازم و آموزشی چون گرافیک، ساخت وب سایت‌های مختلف چون فروشگاهی و … نیز می‌توانید با سرمایه کم و یا حتی بدون سرمایه به درآمد بالایی دست پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 9 =